Claudio Marchisio [2005-2018]

Diskusijos apie Juventus legendas ir kitus buvusius žaidėjus bei trenerius...
juvi
Primavera
Primavera
Posts: 797
Joined: 2010 09 16 8:49 pm

Re: Claudio Marchisio

Post by juvi » 2018 09 13 2:57 pm

Aš gal kiek kitaip į šią situaciją žiūriu. Markizui kitam klube netiko atsarginio vaidmuo ir jis norėjo eiti į klubą, kuris taip pat siektų aukščiausių tikslų. Juvėje jis ir būdamas atsarginis nekeldavo jokių rūpesčių, nors teisę tam turėjo kai Khedira būdavo aikštėje dėl niekam nesuprantamų priežasčių. Kaip paaškinti tai, jog buvo laukiama vasaros pabaigos sprendimo priėmimui? Nejau Markizas iki pat žaidėjų perėjimų lango pabaigos galvojo, jog bus startinis žaidėjas? Ar Juvė jam čia tokią ateitį piešė? Nemanau... Manau vasaros pabaigoje tapo aišku, jog lieka tiek Khedira, tiek Allegri, tad Markizas bus paskutinis žaidėjas nuo suolo. Juvė pilnai pasitiki Allegri, tad abi pusės su visa pagarba viena kitai paspaudė rankas ir išsiskyrė (nors oficialiai atsisveikint ir nebuvo leista).

Requiem
Legenda
Legenda
Posts: 6676
Joined: 2009 10 26 9:07 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Claudio Marchisio

Post by Requiem » 2018 09 14 9:51 pm

Sėdėjimas ant suolo tiesiogiai koreliavo su traumomis, o vėliau trenerio pasirinkimu. Pats faktas, kad paliko klubą, rodo, jog suolas jam netinka / netiko, suo kuo toliau taikstytis nebegalėjo.

Aukščiausiai tikslai Rusijoje ir, pavyzdžiui, vienoje iš top 5 lygų yra du skirtingi dalykai. Kodėl sprendimas buvo paskelbtas vasaros pabaigoje, galima atsakyti per kelis kampus - Markizas dvejojo palikti, ar ne Juvę, laukė / derėjosi dėl geriausio pasiūlymo / nebuvo aišku, ar Khedira neišvažiuos.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Post Reply