Perkam - Parduodam

Perėjimai, naujienos, gandai...
ErneV07
Atsarginis
Atsarginis
Posts: 11
Joined: 2019 02 15 10:47 am

Re: Perkam - Parduodam

Post by ErneV07 » 2020 06 26 1:48 pm

Manau mes islosem is sito transfero tikrai.
Bet kita tema, del Tonali. Manau vienas geriausiu ir perspektyviausiu saugu ir mes nelabai atrodo bandem ji isigyt. Gaila, kad i Inter iseina ir kaina nebuvo kosmine 40-50mln.

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 176
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 06 26 9:50 pm

Tonali yra katė maiše. Eilinis kiekvienos vasaros Serie A jaunuolis italas, kuris toks vienas "per dešimtmečius, naujasis pirlo" ir taip toliau. Realybė tokia : potencialo turi, bet realaus aukščiausio lygio futbolo = 0. Pora sezonu autsaiderių Brescia sudėti ir tiek. Dauguma italų jaunuolių Serie A kurie su žaidžia 1 geresni sezoną yra pervertinami. Teisybė yra tokia, kad Tonali šiuo metu "ateiciu burbulas". Mokami pinigai lošiant iš jo perspektyvų. Tonali netraukia Juventus lygio. Tai yra akivaizdu. O prašoma suma lyg jis būtų startinio 11 Juventus žaidėjas, nes toks gal taps ateiti... Bet nėra. Jis šiai dienai nėra toks geras. Kai taps tada ir bus galima pirkti. Tonali dar pora meteliu augti iki Juventus. Už tokią sumą galima žymiai aukštesnio lygio talentų nusisaudyti iš Lyon, kurie jau ir UCL patirties turi ir prieš tą patį Juventus 11 UCL atstovi.

User avatar
xvim
Juventus
Juventus
Posts: 1240
Joined: 2014 06 02 1:29 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by xvim » 2020 07 04 11:31 pm

Tonali nėra katė maiše. Tas faktas, kad bičas, kuriam dar nėra 20, ne tik patraukė tiek juves, intero, bet ir top kitų lygų klubų skautų dėmesį, bet jau ir ne vieną mačą už rinktinę sužaidė... O mes gi žinom, kaip Italijoj "lengva" jaunimui prasimušt.

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 176
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 07 05 2:30 am

Nesutinku su nuomone kad Italijoje jauniems žaidėjams sunku "prasimušti". Lyga gal ir labiau konservatyvi, bet Serie A ne vienas klubas orientuotas į žaidėjų "pardavimą" ir taip savo biudžeto generavima. Daugiau problemų gal ne tiek galimybių, bet tu talentų trūkumas akademijose. Problema daugiau akademijose klubų, kurios ruoštu ir augintų jaunuolius, o tai susiję su konservatyviu požiūriu į juonuoliu ugdymą akademijų treneriu. Problema daugiau paauglių ugdyme. Ne jau Serie A lygyje žaidžiančių.
Pačioje lygoje ne vienus metus žaidžia gana nemažai talentingų jaunuoliu iš kitų šalių, kuriems gana gerai sekasi ir kurie sėkmingai "pakelia" sparnus į La Liga ar Premier klubus. Nemažai klubų ties tuo dirba ir sėkmingai pildosi "kišenės". Ir kalbų ne tik apie 11 - 20 vietos klubus. Paskutiniais metais Atalanta, Roma orientuoti į jaunų žaidėjų ieškojimą ir pardavimą.Apie Milan nekalbėsiu, o apie žemiau besiplakancias komandas net nėra prasmės. Galima kurti konspiracija, bet mano akimi situacija tesiog paprasta : akademijos nekonkurencingos ir neparuošia talentų, todėl klubai priversti ieškoti jaunuolių užsienį.
Nesakau kad Tonali nėra talentingas. Bet pozicija kurios laikosi Brescia nėra advekati. Jis akivaizdžiai perkainotas. Klubas užima 20 vieta Serie A, jaunuolis neturi jokios tarptautinės klubines patirties, jokios patirties big mačuose, o už jį prašoma suma yra kai kurių Ajax ir Lyon jaunuolių lyderių žaidžiančių jo pozicijoje. Tai nėra advakatu.
Tokiu pinigu kokiu už jį yra prašoma jis šiai dienai nėra nė iš tolo vertas. Zaidybines patirties Italijos rinktinėje nesureiksminciau, nepaisant paskutiniu metu atrankose gerų rezultatų, Italijos rinktinė nėra šiuo metu TOP rinktinė. Dėl atrankos rezultatų smagu, bet tai ne čempionatas.
Galima pirkti Tonali ir turėti dar viena Bernadeschi, Rugani ir t. t. Ok. Bet už Tonali suma gali nusipirkti, ne galbūt būsimą world class, bet jau realiai tokį esanti ir galinti žaisti futbolą čia ir dabar tame lygyje ir amžiaus nuo 23-24 metu iki 28 metu. Iš kito Europos TOP klubo.
Susidomėjimo gal ir yra. Bet jo daugeliu jsunuoliu Europoje netrūksta. Daugumos atveju problemos detalėse - kaina, zaidybines patirtis, esamo klubo lygis, potencialus žaidėjo progresas. Ir čia Tonali lieka tik susidomėjimo objektų manau daugumai užsienio Europos grandu, nes už tokią sumą galima vos ne 2 Tonali nusipirkti Prancūzijos lygoje.
Jis tesiog nevertas tokiu pinigu. Jo kaina 2 kart ispusta nes 1. Italas, o italų jaunuolių deficitas nusistovėjęs tarp Italijos grandu 2.Italu klubas, kuris dar ne išmokęs pardavinėti žaidėjų ir pervertina proga užsidirbti. Kaip savo laiku padarė Torino ar Sassoulo, ar dabar Viola su Chiesa. Žaidėjas talentingas, bet jei suma neadvakati po metų susidomėjimas iš užsienio atslūgs. Tik tiek kad Brescia beliks po šios vasaros Serie A, tai gal ateis į protą mažinti kaina

Bet... Net jei jo kaina nukristų. Nematau vietos jam Juventus. Balansas klube taip pat turi būti potencialo ir patirties turinčių žaidėjų . Tonali negautų minučių, o tai reiškia jis ne progresuoti ir po poros metų būtų problema.

clon'ass
Juventus
Juventus
Posts: 1953
Joined: 2010 01 25 6:25 pm
Location: Klaipėda

Re: Perkam - Parduodam

Post by clon'ass » 2020 07 08 12:36 am

mano poziuriu, per 5-7 pastaruosius metus, tai italija i rinka ismete vieninteli wc zaideja - verratti..
visi kiti - vieno sezono fenomenas arba kelis metus besitesiantis "potencialas"..
manau, pati geriausia iliustracija italisko talento yra pats juves klubas.. gigi, boni chielo.. tik sitie 3 veteranai tera juves italiskas stuburas.. desci, rugani ir berna netempia ir sis sezonas greiciausiai paskutinis siai trijulei.. o toliau?
vis maziau italu vaidina reiksminga vaidmeni vietiniuose top klubuose, valdo internacionalas.. prisideda ir italiskas mentalitetas..
ziurint i savo kiema, tai per paskutini 10meti labiausiai promising akademijos aukletinis parduodamas vos spejes pagrindineje kojas apsilti..

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 176
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 07 08 2:24 pm

Sutinku. Serie A išmetė italų aukšto lygio vienetus. Kiek kitokia situacija Serie A ne su italais, o užsienio jaunuoliais, kuriems Serie A tampa "tramplinu". Problema ne lygoje, ar lygos klubų treneriuose, o akademijose. Tiesa sakant bet toje pačioje Serie A mano akimis šiuo metu nėra talentingiausias savo pozicijos žaidėjas, jis tesiog talentingiausias italas savo pozicijoje Serie A. Vien dėl to turi ženkliai didesnė kaina.

Requiem
Legenda
Legenda
Posts: 6682
Joined: 2009 10 26 9:07 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by Requiem » 2020 07 11 10:02 am

Immobile? Jorghino? Romagnoli? Donnarumma?
Jei dėl Tonali dar turiu abejonių, tai Zaniolo dėl savo lygio jau mažai klausimų kelia.
Dar yra Meret, Chiesa, Barella, Castrovilli ant ribos, kurie gali į aukčiausią lygį prasimušti bei visą eilė gerų žaidėjų.

Sakyčiau esamas žaidėjų baseinas Mancini leidžia surinkti vieną geriausių pastarųjų metų rinktinių.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

clon'ass
Juventus
Juventus
Posts: 1953
Joined: 2010 01 25 6:25 pm
Location: Klaipėda

Re: Perkam - Parduodam

Post by clon'ass » 2020 07 11 3:16 pm

immobile grynai cassano, giovinco, forlan ar kokio shaqiri variantas.. vidutinio lygio klubuose zvaigzdes, persoka i aukstesni lygi ir pasimato, kad dar daug ko truksta..

jorginho stiprus, bet ne wc zaidejas.. donnarumma budamas 16-17 metu turbut solidziau atrode, nei siuo metu..

visi kiti suvardinti zaidejai nera mate daug auksto lygio rungtyniu.. geras zaidimas serijoje nera kazkoks indikatorius.. buvo tu 1-2 sezonu "bombu".. berna puikus pavyzdys, kad violos talentai retai isplaukia aukstesniame lygyje..

gagliardini, belotti, conti, el shaarawy, berardi ir dar n kitu turejo tapti the next big thing..
bei juves transferu politika rodo, kad ziauriai atsargiai yra vertinami vietiniai talentai.. dazniausiai jie isigijami tam, kad veliau butu itraukti i koki sandori, o ne papildytu pagrindine..
tonali kaina siuo metu 35-40 mln ir daugiau niekas nemokes.. atrodo good bargain, net ir kriziniu laikotarpiu uz viena ryskesniu vietiniu talentu, bet juve turbut be problemu tokia suma ir dar plius numes ant kokio ferran torres, kaip kad sumokejo uz kulusevski..

Matas
Primavera
Primavera
Posts: 796
Joined: 2009 10 26 5:07 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by Matas » 2020 07 13 6:44 pm

clon'ass wrote:
2020 07 11 3:16 pm
immobile grynai cassano, giovinco, forlan ar kokio shaqiri variantas.. vidutinio lygio klubuose zvaigzdes, persoka i aukstesni lygi ir pasimato, kad dar daug ko truksta..
Forlan yra kito lygio negu šitas penketukas.

O Immobile irgi yra kur kas geresnis už Cassano ar Giovinco. Bet tikrai ne world class.

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 176
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 07 14 3:22 pm

Italų talentų problema, kad jie gali žaisti tik Serie A. Netikiu aš tomis kalbomis apie Real, PSG, kurias supa Tonali, Zaniola, Chiesa. Ta pati pasaka, kuri buvo aiškinama su Berardi ir kitais. Domėtis, gal ir domisi, bet užsienio grandai dar labiau atsargiai žiūri į investicijas į italus nei Juventus, nes 1 rankos pirštų galima suskaičiuoti sėkmingai už Serie A ribų žaidžiančius italus.

Juventus požiūris ir logiškas. Nusipirkus italą, nesėkmės atveju, labai sunku atgauti pinigus sumokėtus už ji. Užsienio rinkai jis neįdomus, o Serie A klubai nenoriai perka žinodami kad Juventus iš esmės neturi pasirinkimo tik žemai mušti kainas.

Užsienio jaunuolį parduodant yra didesnis klientų pasirinkimas. Kaina sunkiau numušti, daugiau pinigu atgaunama iš tokio žaidėjo nepasiteisinus jam.

Taip pat sėkmės atveju. Užsienio jaunuoli galima sėkmingai parduoti ir užkalti pinigo, o su italų... Nei tu ji parduosi, kaip žmona kuria imi visam gyvenimui. Sirgaliams tai idilė. Bet tai praeitis. Naivus, kvailas mąstymas, Buffon nėra taisyklė, tai išimtis dėl ko jis legenda.

Galiausiai futbolas labai pasikeitė per 15 metu. Anksčiau tiek klubuose, tiek lygose, tiek Europos rinktinių futbole dominavo kelios šalys, o atvykėliai būdavo pagrinde brazilai, argentinieciai ir olandai. Per 15 metu futbolas tapo visur margesnis. Ir internacionalas visur valdo, kurie siekia Čempionu lygos titulo. Tai normalu. Ieškant globaliai talentų tu jų rasi daugiau, pigiau ir aukštesnio meistriškumo nei apsiribojant tik vietinių čempionatų ir vietiniais žaidėjais. Ir čia nėra jokio liūdesio. Tam ir yra rinktinės arba vietos bendruomenių klubai.

Gryztant prie Tonali. Jis nėra registrą. Jis atraminis saugas. Pats Pirlo pastebėjo, kad Tonali kainos logika susijusi su juo, bet tarp jo ir Tonali panašumas tik išvaizdos ir kad abu žaidė Brescia. Žaidimo panašumo nėra jokio. Jis registrą, Tonali atraminis saugas. Taip nepatare Juventus pirkti Tonali.

Ir paprasta priežastis. 50 mln. Už atramini sauga. Be aukščiau vardytu problemų perkant italą. Mes jau turime pakankamai atraminių saugu.
Turime ten galinčius žaisti Bentarcur, Rabiot, Matuidi. Ir visi 2 metus Tonali nukonkuruotu sudėti.

Taip pat nesutinku nuomone kad šią vasarą nereiktų nieko tikėtis transferu lange. Ši vasara kaip tik palanki tokiems klubams kaip Juventus. Ir manau papildymas bus ne tik 1 saugo, 1 puolėjo. Bet ir kraštai puolėjo, 2 krašto gynėjų.

Iš puolėjo būčiau už Milik, siekiant iškišti Bernadeschi. Reikia suvokti kad realiai tai logiškiau šias Bernadeschi atsikratymas. Jis atsiėjo 50 mln, niekas Serie A nemokės ne 40 mln už jį šiuo metu, o užsienį ji sudėtinga parduoti. Ikisus į mainus, praktiškai beveik pasidengtu jo investicija.

Manau bus naujokų krašto gynėjo pozicijoje. Čia labiau manau reikia tiketid jaunu užsienio talentų. Yra Pallegrini, bet nenustebčiau jei ji iškištu su Berną vietoj Milik.

Taip naujokas manau bus ir krašto puolėjo pozicijoje. Iskisus Berną, norint atsikratyti Costa (o ir jam esant stikliniam) natūraliai atsiranda poreikis

Dėl saugo. Manau tai nebus jaunuolis. Sarri turi Arturh Melo, Bentarcur, Rabiot - 3 talentingus jaunuolius kitam sezonui su kurias reikia dirbti. Prie jų veteranus Matuidi, dėl patirties ir keitimams, stiklinį Khedira, kurio kontrakto pabaigos laukiama. Manau balansui ims 28 - 30 metu sauga ir jis bus pagrindinis pirkinys vasaros.

Daugiausia linksniuojama Jorginho. Nenustebčiau jei atsirastų Rakitic pavarde, manau tai bus įdomiausias vasaros transferas

Manau klubas ne tik Bernadeschi, Pallegrini išeities. Bet ir Romero, Rugani. Dėl to manau 1 centro gynėjas gali vis dėl to būti nupirktas, tikriausiai vyresnis, su patirtimi, 28-32 metu, biudžetinė versija jei isretintu traumos.

Išlieka klaustukų ką ir kaip Juventus suderes su Higuan. Yra tikimybė kad Pipita liktų 2 puolėju, susimszines alga paskutiniams keliems sezonams prieš gryztant į Argentina. Dabartiniame kontekste tai turėtų priimtina būti Higuan, priimtina ir klubui. Kaip dėl pagrindinio puolėjo su tokio alga Higuan kritikuotinas, bet kaip atsarginis puolėjas - tikrai rinkoje nieko geriau nerastum, pagrindinis klausimas kaip pavyks dėl pinigų susidereti

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 176
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 07 15 4:13 pm

Pakolkas daugiausia kalbų apie puolėja.
Yra pranešimų, kad Higuan sulaukė neblogų pasiūlymų iš MLS lygos.

Iš esamų puolėju kandidatų labiausiai norėčiau Milik. Tik su Napoli nebus lengva susitarti.

Fiorentina neva 70 mln eurų už Chiesa užsiprašė, Juventus siūlytų 4 žaidėjus ( Rugani, Romero, Pallegrini, Perin). Vėjai. Čia būtų aukso puodas Violai. Chiesa tikrai nėra vertas tiek. Netikiu, kad mūsiškai rimtai svarstytų tokį variantą pagal gandus

Vasara kaip sirgalius labiausiai norėčiau, kad komanda papildytų Milik iš Napoli , Jorginho iš Chealsi , Gossens iš Atalanta, Ferran Torrres iš Valencia. Taip pat krašto gynėjo, bet nesu tikras dėl pavardes

Tarp išvykstančių norisi pamatyti : Perin, Rugani, Bernadeschi, Douglas Costa, De Sicglio

Ant klaustuko Gomzalo Higuan (labiau tikėtina, kad jis išvyks, algos nesusimazins, ir reikės 2 atsarginio puolėjo, kur galima kažkoki seni paimti, arba is akademijos paimti jaunuolį)

Danilo, Ramsey neatrodo užtikrintai, bet manau jie liks kitam sezonui.

Romero ir Pallegrini iš tendencijų nežais už Juventus. Pagal gandus vadovybė juos naudoja galimų žaidėjų manevrams.

Khedira ir Matuidi manau taip pat liks. Matuidi yra visai neblogas variantas pasilikti. Daug patirties turintis, dar ne per senas, fiziškai stiprus jautukas atraminis saugas - toks ant suolo turi vertę. Problema labiau yra kad ji naudoja Sarri šį sezoną kaip pagrindinės sudėties žaidėją visoms rungtynėms. Bet tai ir paaiškinama, kai esi debiutantas, komanda dar neperėmusi tavo žaidimo filosofijos, remtis didesnė patirtį turinčius žaidėjais. Kita sezoną manau Matuidi nebus starto žaidėjas, o rotacijos. Khedira tas pats kaip ir su Matuidi. Jo atveju tesiog išlaukti kontrakto pabaigos reikia.

Silpniausia vieta manau butu krašto gynėjai. Danilo neįtikino savo klasę, o Cuadrado nepastovus, alex sandro neaišku koks grįš po traumos.

Saugu grandį jei klubui pavyktų įsigyti Jorginho būtų pilnai sukomplektuota. Tiesa sakant Ramsey galbūt reiktų kaip nors iš tikro pabandyti iškišti kai atvyksta Kulaweski iš Parma.

Ferran Torrres būtų vyšnia ant torto bet jis svarstytinas tik tokiu atveju jei bus rasti Costa ir Ramsey sekantis klubai.

ErneV07
Atsarginis
Atsarginis
Posts: 11
Joined: 2019 02 15 10:47 am

Re: Perkam - Parduodam

Post by ErneV07 » 2020 07 17 2:19 pm

Ferran Torres jau su City susitares, tai sansu ji pamatyt turbut mazai. Milik ir Jorginho, man atrodo bus musu didziausi pirkiniai, nors nei vieno is ju nenoreciau. Milik neblogas, bet nemanau, kad jis reikalingas, kai Dybala ziauriai gerai ziurisi CF pozicijoi ir yra geriausias musu zaidejas komandoi. O uz antra puoleja ir Pipita gali pabut. Apie Jorginho isvis nera ka kalbet. Bevertis jis, naudos nulis is jo.

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 176
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 08 10 4:07 pm

Matuidi keliasi į Miami Inter, už jūrų marių MLS lyga. Nesitikėjau tokiu greičiu. Panašu kad vadovybė raitosi rankovės .. Di Marzio rašo, kad sparčiai dirbama su Higuan klausimu.

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 176
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 08 10 4:10 pm

Bus pokyčių saugu grandį, jei Matuidi išvyksta. Khedira seniai linksniuojamas, Pjanic išvyko į Barselona, Ramsey... Na nepasiteisino jis. Matuidi nesitikėjau išvykimo. Panašu, kad visa saugu grandį pertvarkys Pirlo.

ErneV07
Atsarginis
Atsarginis
Posts: 11
Joined: 2019 02 15 10:47 am

Re: Perkam - Parduodam

Post by ErneV07 » 2020 08 10 4:47 pm

Tonali arba Aouar tikiuosi atvyks i centra!

Post Reply