Coppa Italia 2016-17

Moderator: Moderator

xvim
Juventus
Juventus

Re: Coppa Italia 2016-17

Post by xvim » 2017 04 05 11:50 pm

Aš gal būsiu mažau populiarus, bet Neto man šiandien ypatingai neužkliuvo. Nu taip, padarė tą klaidą, bet net ir legendos tokias kartais daro (ir legendos jas padaro dar blogesniu laiku - čia mano aliuzija į Buffono panašiai sužaistą epizodą prieš Lecce 11/12 sezone, pačiam Scudetto lenktynių gale, kuris Juvei kainavo du taškus). Šiandien man akivaizdūs minusiniai - Dani ir Benatia. Sturaro be savo assisto irgi niekuo daugiau nepasižymėjo.

Žodžiu, labai norėčiau tikėt, kad čia kažkoks momentinis atsipalaidavimas buvo ir koncentravimasis jau į Barceloną, nes jei ne...

vytautas
Berretti
Berretti

Post by vytautas » 2017 04 06 12:00 am

Iš mačo galima tik viena konstatuoti- Gigi'o pamaina juvėj nekokia.. klaidos, nepasitikėjimas savim, kas persiduoda ir gynėjams. Ne pirmam mače jaučiasi, kad gynyba nelabai juo pasitiki. Ale ko norėti palyginus su Gigi

juvi
Primavera
Primavera

Post by juvi » 2017 04 06 12:05 am

Nu man Neto įsiminė mažiausiai trijuose epizoduose. 1 - kada jo klaida dėl golo tiesiogiai, 2 - kai Insigne mušė golą jis tuo metu net nebuvo kojų ant žemės padėjęs, vadinasi atlaikyti smūgį galėjo tik tuo atveju jeigu kamuolys būtų pataikęs tiesiai į jį, 3 - gaudydamas kamuolį pačioje pabaigoje vos spėjo sugraibyt kol jo iš rankų neišnešė Napoli žaidėjas. Kliurkų tikrai buvo daugiau, bet ką labiausiai pastebiu tai kad jam su pasais labai prastai. Dauguma atvejų kai jam gynėjai papasuoja, tai jis šauna į priekį nesidairęs į mūsų fullback'us. Atrodo visi bandom įžaist kamuolį, bet Neto laikosi savo žaidimo ir tiek. Akibrokštas.

Sturaro tai per daug nieko naujo. Nu nėra pas ji technikos ir nebus. O aikštėj dirbo, stengėsi, kovojo, nu bet vienas varžybas pasiseks labiau, kitas mažiau. Bet lygis drąstiškai nesikeis, nes technikos užtenka tik kamuolį susistabdyt ir atiduot pasą atgal.

Kiekvienos rungtynės kai žiūriu vis laukiu ir tikiuosi kažko daugiau iš Pjanič. Nors statistika jo nebloga ir po standartų golus štampuoja nesveikai, tačiau viduryje realiai jokios magijos iš jo nematau. Nėra jokio dominavimo. Taip, jis iškiša pasą kartas nuo karto ir taip, jis gali padėti perdavimą ant lėkštutės. Tačiau atsižvelgiant į tai kokius puolėjus turim ir kokioj pozicijoje jis žaidžia, tikėjausi ir vis dar tikiuosi gerokai daugiau iš jo.

Šiandien patiko Khedira. Kovingas, tikslus, šaltų nervų. Visad žiūrėdavo į priekį ar yra galimybių pasuot, veržtis. Žinoma Higuain savo darbą atliko tobulai. Dybala taip pat palaikė žaidimą, nors ir progų neturėjo. Žaidimas šiaip nebuvo blogas, bet bet bet, praleidom 3 golus, vadinasi geras taip pat nebuvo :)

clon'ass
Juventus
Juventus

Post by clon'ass » 2017 04 06 12:11 am

alves yra problema.. gabumus puolant sunku nuneigti, bet tie dazni fintinimai priveda prie daznu atsikirtimu ir pats krastas patampa autostrada varzovams..
benata truksta zaidybines praktikos, bet asmeniskai tikrai tikejausi solidesnio zaidimo si sezona.. abejoju, ar verta isties mesti ~20 mln daznai traumu kamuojamam gynejui.. nuo suolo rugani ir barzagli gali drasiai kilti, po metu prisijungs caldara, tad vasara verciau ieskoti galimai startines vienuolikes gynejo..
sturaro ne savo pozicijoje ir man kiek keista, kad allegri nebando kazkiek modeliuoti formacija prie zaideju..
kalbant apie neto, tai buvo ir daugiau rizikingu momentu rungtynese.. ir tikrai nemanau, kad brazilas yra kazkoks top class.. daug minusu, pradedant zaidimu kojomis, problemomis antrame aukste, ypac po standartu, ir siaip gebejimu pasirinkti tinkama pozicija.. tikrai neturi isskirtiniu savybiu, kad galetu komanduoti juves gynybai..

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2017 04 06 9:21 am

Kaip ir xvim, visiškai nesureikšminu Neto pasirodymo. Iki šiol žaidė solidžiai ir vienos prasčiau sužaistos rungtynės reiškia maždaug nieko.
Tą patį ir apie Benatia galima pasakyti. Apskritai čia buvo rungtynės, kur paprastai žaidėjams sunku susikaupti, kai žino, kad turi +2 įvarčius ir Barca ant nosies jau laukia.

Nesinori daryti toliaregiškų išvadų po tokio mačo, nes jos bus mažų mažiausiai neobjektyvios.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

clon'ass
Juventus
Juventus

Post by clon'ass » 2017 04 06 3:27 pm

ItalasLTU
Juventus
Juventus

Post by ItalasLTU » 2017 04 06 3:34 pm

Puiki reakcija - buvo daug juoko, kai transliacijoj pamačiau. :mrgreen:

xvim
Juventus
Juventus

Post by xvim » 2017 04 06 8:31 pm

:lol:

Stovi Gigi ir galvoja "viešpatie, leisk man atmatyti visus Neto epizodus" :lol:

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2017 04 06 9:18 pm

vytautas wrote:Iš mačo galima tik viena konstatuoti- Gigi'o pamaina juvėj nekokia.. klaidos, nepasitikėjimas savim, kas persiduoda ir gynėjams. Ne pirmam mače jaučiasi, kad gynyba nelabai juo pasitiki. Ale ko norėti palyginus su Gigi
Na Coppa yra jo turnyras, nieko prieš aš. Aišku klaidos grubios ir daug neužtikrintų epizodų, bet iki šiol man jis atrodė kaip solidus antras pasirinkimas. Po pirmo fail'o ryškiai kojos pradėjo virpėt baisiai, turbūt ir praktikos stoka vaidmenį savo atlieka. Visgi didžiąją sezono dalį sėdi tribūnoj, o nežaidi futbolo. :roll:
xvim wrote:Aš gal būsiu mažau populiarus, bet Neto man šiandien ypatingai neužkliuvo. Nu taip, padarė tą klaidą, bet net ir legendos tokias kartais daro (ir legendos jas padaro dar blogesniu laiku - čia mano aliuzija į Buffono panašiai sužaistą epizodą prieš Lecce 11/12 sezone, pačiam Scudetto lenktynių gale, kuris Juvei kainavo du taškus). Šiandien man akivaizdūs minusiniai - Dani ir Benatia. Sturaro be savo assisto irgi niekuo daugiau nepasižymėjo.

Žodžiu, labai norėčiau tikėt, kad čia kažkoks momentinis atsipalaidavimas buvo ir koncentravimasis jau į Barceloną, nes jei ne...
Kitavertus Gigi žaidžia didžiulius kiekius varžybų per sezoną visą ilgą karjerą ir subrainfartina po vieną kartą kas penkis metus, o čia bičas gavęs retą šansą dėl galima sakyti priverstinės rotacijos, sugebėjo sužaist taip kaip sužaidė. Lygint irgi nėra ką.

xvim
Juventus
Juventus

Post by xvim » 2017 04 07 3:32 pm

Powis wrote: Gigi žaidžia didžiulius kiekius varžybų per sezoną visą ilgą karjerą ir subrainfartina po vieną kartą kas penkis metus, o čia bičas gavęs retą šansą dėl galima sakyti priverstinės rotacijos, sugebėjo sužaist taip kaip sužaidė. Lygint irgi nėra ką.
Visiška teisybė, tiesiog norėjau pabrėžti, kad nereikia žmogaus nukryžiuot po vienos klaidos ar vieno prasto mačo.

JulceJuve
Berretti
Berretti

Post by JulceJuve » 2017 04 07 7:55 pm

Jop. Jei dar kas po maco ziurejo keleta minuciu, tai rode, kaip Juves zaidejai apspite Neto sveikina ir drasina ji. Tikrai pasitiki ir viskas gerai ten yra. Klaidu dare, bet neatrode, jog pasimetes ar dreba kojos, liko susikaupes ir ramokas. Komanda atidirbo ir istempe. Rinconas gerai zaide pirma kelini. Cuardrado irgi neblogai atrode. Aisku Pipitos finishingas stabilus ir del to zjbs!

O siaip visumoje mes tikrai geriau zaidziam kai pirmu numeriu bandom ir nemanau, kad pries Napoli to negalejom daryti. Pries Barca aisku gal nevertetu meginti, bet kai neisnaudojamas puolimas, tai ir atrodo, jog atsimusinejam. Nors gynyba labai dinamiskai ir protingai juda, tik tada labai retai kazka patys sukuriam.

:salikas:
Individualizmas negatyvia prasme - visų savo jėgų nukreipimas tik asmeninės naudos ir sėkmės siekimui. E.Fromas "turėti ar būti"

juvi
Primavera
Primavera

Post by juvi » 2017 04 08 10:22 am

Jeigu prieš Barca žaisim 2 numeriu, tai rezultatas bus 2-0 arba 3-1 Barcos naudai. Turi būti žaidimas tik pirmu numeriu kaip tai darė PSG per pirmas rungtynes. Liksiu smarkiai nusivylęs, jeigu mes planuojame užkariauti Europą žaisdami antrų numeriu.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2017 04 08 1:50 pm

juvi wrote:Jeigu prieš Barca žaisim 2 numeriu, tai rezultatas bus 2-0 arba 3-1 Barcos naudai. Turi būti žaidimas tik pirmu numeriu kaip tai darė PSG per pirmas rungtynes. Liksiu smarkiai nusivylęs, jeigu mes planuojame užkariauti Europą žaisdami antrų numeriu.
Kaip supranti žaidimą pirmu numeriu šitoje situacijoje?
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

juvi
Primavera
Primavera

Post by juvi » 2017 04 08 5:37 pm

Tokį kokį žaidėme prieš Bayern iki pasiekto teigiamo rezultato.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2017 04 09 5:21 pm

juvi wrote:Tokį kokį žaidėme prieš Bayern iki pasiekto teigiamo rezultato.
Toks tempas 90 minučių yra neįmanomas, o didelis spaudimas prieš barsukų uber hobitus nebūtinai suveiks.

Tiesa, Barca šiandien neatrodo taip grėsmingai, kaip 2015-ais, o ir Busquetso nebus. Rizikuoti tikrai galima, bet nemanau, kad Misteris eis į tokią avantiūrą. Tikėčiaus daugiau tradicinio "paspaudžiam pirmas 10-15 min." ir bandom greitą įvartį įmušti.
Edoardo Agnelli.

Post Reply