PES

Apie viską

Moderator: Moderator

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Re: PES

Post by Pinturicchio » 2011 04 22 11:04 pm

GG. Pirmos oficialios rungtynes :D siaip tas epizodas lb istrigo, dar db kartu, kaip galima i vartus nepataikyt... o siaip tai ten visa kombinacija, aguero>messi> pastore buvo. Viskas idealiai iki smugio :faceplam: lb siaip supykau kad mano gyneja sutraumavo powis, nerealiai vare. O siaip quag turejo auksine proga imust, bet neimuse, vincukas kaip visad fuksa kazkoki :D smagu buvo siaip :up:
Image

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 22 11:09 pm

[quote=""Pinturicchio""]GG. Pirmos oficialios rungtynes :D siaip tas epizodas lb istrigo, dar db kartu, kaip galima i vartus nepataikyt... o siaip tai ten visa kombinacija, aguero>messi> pastore buvo. Viskas idealiai iki smugio :faceplam: lb siaip supykau kad mano gyneja sutraumavo powis, nerealiai vare. O siaip quag turejo auksine proga imust, bet neimuse, vincukas kaip visad fuksa kazkoki :D smagu buvo siaip :up:[/quote]

Nu man irgi įdomu buvo tikrai. :up: Jo ten gynėjas buvo pastebimas, bet negaliu kažkaip įvardint jo vardo, negirdėtas buvo.. Greco ar kažkas tokio. Quaqo ten first touchas buvo po keitimo įėjus :lol: Šiaip reikia dar pasitreniruot daugiau, ypač gnyyboj tai spėju, kad tikrai tiek progų neduosim daug vėliau. Nes dabar tokių grubokų klaidų buvo pas abu ir šiaip pats pykstu ant save, kad leidau taip iš toli kapot tau. Ten Messio pora tokių nuėjo pro stanga, kad ojojoj..

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2011 04 22 11:19 pm

Daug ten pro stanga nuejo, netik messio, to pacio greco~ :D dar siaip pirmam keliny prikolas buvo, kai pametei kamuoli savo baudos aixtelej tiesiai po kojom veronui, tik tas plikis dar pasivaryt nusprende, nemuse iskart :D man panasiai buvo aixtes vidury, jau ziuriu iseisi 1x1, tai nukirtau is uz nugaros :D
Image

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 22 11:25 pm

[quote=""Pinturicchio""]Daug ten pro stanga nuejo, netik messio, to pacio greco~ :D dar siaip pirmam keliny prikolas buvo, kai pametei kamuoli savo baudos aixtelej tiesiai po kojom veronui, tik tas plikis dar pasivaryt nusprende, nemuse iskart :D man panasiai buvo aixtes vidury, jau ziuriu iseisi 1x1, tai nukirtau is uz nugaros :D[/quote]

tai ple kai man offsaida užskaitė kai netyčia savam pataikiau beskersuodamas. beveik su galine linija rodo per kartojimą :D šiaip tai geras, geras buvo. bus įdomu dar prieš kitus palošt, gerai kad dar penktas žaidėjas pasijungė. Vincuką dabar dėsiu starte, nusiplenė tokiu smūgiu vietos ten :mrgreen:

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 04 25 1:29 pm

sveiki, turbut pavelavau jau bet dar gal priimsit ir mane i ta turnyriuka? ar jau jus ten ipusejot ji?

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 25 4:27 pm

[quote=""Eineris""]sveiki, turbut pavelavau jau bet dar gal priimsit ir mane i ta turnyriuka? ar jau jus ten ipusejot ji?[/quote]

Velykos į pabaigą eina tai dabar atsigaus turnyriukas, iki tol sužaistas buvo tik vienas matchas, nes dabar visi išsilakste kas kur ;) Jeigu viską susitvarkysi greitai su žaidimu, tai spėsi.. priimsim tada. tik skaipa duok ir pasakysi kokią komandą jami :up:

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 04 25 4:59 pm

nu as jau lyg ir viska ten susitvarkiau, tik tiek kad komentuoja japoniskai ar kaip ten :D Einerukas mano skype :)

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 04 25 4:59 pm

o zaisiu tai gal su vokieciais jeigu neuzimti :)

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 04 25 5:30 pm

Neuzimti berods :] Isjunk komentavima ir tiek to vargo :D (as taip pasidares).

Tiesa vel losiau su Luk, tai tik 0-1 prakisau ir buvau islygines ale tipo nuosale buvo... :/ :D
Fainas zaidimas. Tik yra momentu, kurie mane besina. Tokie kaip pvz.: ismusdamas su vartininku negali reguliuot i kur mus. To nezinojau ir ne vienas priesininkas pasinaudojo tuo imusdamas 1x1 su GK :/

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 25 5:49 pm

Mldc Eineri, kad susitvarkei viską pats ir tuo pačiu tau kliūna Vokiečiai. Beje buvau pamiršes paminėt, kad matcho trukmė turi būt 15 minučių, bei Conditions - Random.

Powis - Italy
Pintu - Argentina
Notorious - Holland
Silveris - Spain
Arvaidas - Brazil
Eineris - Germany

Matau Notorious gan intensyviai treniruojasi, turėtų būt tikrai įdomus ir nenuspėjamas turnyriukas. Dabar prisjungus Eineriui iš kris du dalyviai ir 4 pateks toliau ;) O šiaip dėl rungtynių tarkitės per skaipa.

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 25 6:12 pm

Štai tokia padėtis intriguojanti lentelėje :mrgreen:

Image

Scoreriai:

1-2 L. Messi ir V. Iaquinta (1 įvartis)

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 04 25 6:23 pm

o kur jus cia zaidziat su kitais zmonem? galit puslapi duot? pasitreniruosiu ir as nrml nes dabar tai pries kompa tik losiu :)

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 04 25 7:01 pm

ir gal zinot kaip padaryt kad player1 butu joystick? nes tik ant player2 ejo parinkt o player 1 kazkodel neina. ir jeigu turit skypes chata tai laukiu kvietimo :)

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 25 9:49 pm

[quote=""Eineris""]o kur jus cia zaidziat su kitais zmonem? galit puslapi duot? pasitreniruosiu ir as nrml nes dabar tai pries kompa tik losiu :)[/quote]

įmečiau į juve.lt chatą :) o šiaip negaliu atsakyt nė į vieną tavo klausimą iš šitų, nes lošiu su keybordu, o ir nesu toj peserių grupėj Facebooke pasijunges, nes aš jo nenaudoju. Čia spėju Notorious žinos, nes jis ten žaidžia.

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 04 29 12:14 am

xixi, Giovani, nejuokink :]]] Treniruojasi... Losiau 2 kart su Luka, kazkuo dar ir vienasyk su Amerikieciu kazokiu viskas :] ir tai buvo pries daugiau nei savaite.
Kita savaite reik sulost ka oficialaus.
Del FB groupes, taip ji yra. Ten yra failiukas kuri reikia parsisiust. Plius ten yra sioks toks support'as, add-on'u. Pvz widescreen gali padaryt and HD resolution. 1920*1080 - bandziau, veikia.
Del pakvietimo i grupe pakviesk mane i draugus (parasyk is kur esi) ir itrauksiu i sarasa. Problema ten db yra ta, kad virsijus 250 nariu kieki chat'as issijunge...

Post Reply