Juventus varžybos gyvai

Viskas, kas susiję su Juventus...
Pinturicchio
Juventus
Juventus

Re: Juventus varžybos gyvai

Post by Pinturicchio » 2014 02 27 10:05 pm

Reikia primest manau suma apytiksliai, kad zmones zinotu ko tiketis. Be to ar negali tarkim tas rusu fan klubas parupint bilietu pigiau, nes kiek suprantu fan klubams pigesniu bilietu klubas isskiria
Image

DP10
Berretti
Berretti

Post by DP10 » 2014 02 28 12:02 am

as visom 5-iom uz!:) I mean it!!!
manau super ideja, super mintis. visi juk galvojam/svajojam aplankyt live varzybas arba Juve stadiona... tai kodel tai nepadarius su bendraminciais lietuviais ir kodel neapturejus gero laiko ITA!! :salikas:

JulceJuve
Berretti
Berretti

Post by JulceJuve » 2014 02 28 2:42 am

Pagaliau pajudėjot.

Aš ir šį sezoną kovo antroje pusėje ten keliausiu, pakalbėsiu su Drughi vienu iš lyderiu Roberto, pristatysiu mus, paprašysiu kontaktų, kad vėliau galėtumėm bendrauti.

Taip pat, kaip gyvenęs Turine 3 mėn. galėčiau suorganizuoti papigiaj būstą, ten įmaona rasti išsinomuoti butą keliom dienom ar savaitei :) Beja, daug maž pažįstu miestą, transportą, žinau porą gerų pubų ir aišku patį Drughi Pubą :salikas:

Tą kart prieš Lazio mokėjau 60eurų, bet dėl to, kad uždelsiau. Galima būtų po kokius 40 eurų už bilietą, turint omeny ,jog brangs turbūt ir kitą sezoną. Bet į tą sumą įeiną trnasportas nuo drughi pubo iki stadiono su keliais šimtais Drughiu ir vieta curva sud bei Drughi metų kalendorius-lankstinukas :)

O šiaip jei norėtumėt kas kovo antroje pusėje jau šiemet ten nuvykti, junkitės :)

ČIa tik šiaip chaotiškai keletas minčių. Tačiau tai reiškia, kad aš visiškai už šį reikalą :crossed:

Kas norėtų už mėnesiuko nulėkti raštelkit man asmeninę čia :ugeek:
Individualizmas negatyvia prasme - visų savo jėgų nukreipimas tik asmeninės naudos ir sėkmės siekimui. E.Fromas "turėti ar būti"

vodkaLukas
Berretti
Berretti

Post by vodkaLukas » 2014 02 28 10:57 am

jaaa aš irgi už!
ImageImage

juvi
Primavera
Primavera

Post by juvi » 2014 02 28 5:41 pm

Mintis tikrai puiki ir labai noreciau, bet nemanau, jog turesiu tam galimybe. Deja.

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2014 02 28 6:56 pm

Geniali mintis Powi! Aš irgi esu tiktai už!!! Jeigu visi busime vieningi ir kartu sieksime tokio puikaus bendro tikslo, tada būtinai daugelis iš mūsų pagaliau įgyvendins savo didžiausią svajonę ir pamatys gyvai mūsų šventovę bei savo dievaičius :) :salikas: Tik svarbiausia, kad ne vienas žmogus rūpintųsi visą organizacija bei planavimu, aš mielai prie to prisidėsiu, nes bet kokiu atveju kitą sezoną važiuočiau į Turiną, o su saviškiais tai padaryti būtų daug smagiau :)
Beje, ta progą noriu pranešti, kad nuo š.m. balandžio mėnesio pradėsiu rinkti sąrašą žmonių, norinčiu nuo kito sezono įstoti į rusų(tiksliau rusakalbių) fan klubą Cavalieri della Signora! Turime puikią galimybę pagaliau pereiti į oficialų lygmenį ir taptume oficialių jų filialų Lietuvoje!
Opozicijai iškarto noriu pasakyti, kad patiems, savarankiškai tapti oficialių fan klubų šansų beveik neturime, nes tai labai ilga ir sunki procedūra, be to mūsų tam tikslui yra per mažai :D patikėkit manimi labai daug tuo domėjausi.
Detalesnę informaciją apie įstojimą ir kitus niuansus pateiksiu vėliau, arčiau balandžio mėnesio, kol kas žinau, kad stojamasis mokestis nuo žmogaus turėtų būti apie 40 eurų vienam sezonui.
Privilegijos tokios, kad visi būtume daug arčiau mūsų mylimo klubo, gautume Juventus Club DOC narių korteles, su kuriomis turėtume visokias nuolaidas atributikai bei bilietams, taip pat nariai gauna kasmet iš klubo puikias dovanas, rengiami kas metiniai fanų suvažiavimai kuriuose visada apsilanko svečiai iš Turino, viename tokiame suvažiavime dalyvavo mūsų generolas Antonio Conte! taip pat rengiami futbolo turnyrai, protų mūšiai ir t.t. :) Nenoriu girtis bet padarysiu tai, pats turėčiau sudalyvauti artimiausiame fanų suvažiavime Maskvoje kovo mėnesi, nes jau gavau vardinį kvietimą :) todėl grįžęs galėčiau norintiems plačiau papasakoti apie tai :)
Beje dar vienas svarbus dalykas, turime surinkti ne mažiau negu 15-20 narių, todėl kas norės įstoti praneškite man apie tai jau dabar :) ir dar kol nepamiršau man reikia informacijos, kas yra užsiregistravęs puslapiuose juventus.ru bei forzajuve.ru, tai paprašė padaryti fanklubo Cavalieri della Signora prezidentas Alexey Myshakin, iš anksto ačiū! :) :salikas:
"Vincere non è importante. È l'unica cosa che conta!" Giampiero Boniperti.

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2014 02 28 10:54 pm

Kazi ar atsiras 20 rusakalbiu, kurie mokes po 40 euru...
Image

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2014 03 01 12:33 am

[quote=""Pinturicchio""]Kazi ar atsiras 20 rusakalbiu, kurie mokes po 40 euru...[/quote]
Labai neteisingai mane supratai...pilnai užtenka bent vieno mokančio rusiškai bendrauti žmogaus, kuris atstovautu mūsų visų interesus fan klube Cavalieri della Signora, kadangi aš kas antra mėnesi būnu Maskvoje, todėl drąsiai galėčiau ir norėčiau būti mūsų filialo atstovu.
Kaip matau kol kas visi esate labai aktyvus, matyt surinksime net dvigubai daugiau narių negu reikia.
Last edited by bianconerri on 2014 03 01 1:17 pm, edited 1 time in total.
"Vincere non è importante. È l'unica cosa che conta!" Giampiero Boniperti.

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2014 03 01 12:42 am

40 EUR metams yra juokas. Rukymas daug daugiau kainuoja.
Rusu kalba ne problema. Angliskai visi siais laikai sneka.
O tas Membership oficialus? T.y. visada bus nuolaidos online shop'e tiek bilietams tiek rubams? Visai gerai jei tik 40 EUR :-) Turbut buciau uz. Reik biski daugiau info...

Sitas turbut net is tolo ne arti to ka tu siulai? http://www.juventus.com/juve/en/4you/ju ... ernational

Uz isvyka esu Uz!

Del anksciau minetu bilietu i Europos Lyga suzinojau siek tiek. Informacija tokia:
del UEFA taures finalo http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/ticketing/ ir paspaudus ant “ticketing” ten nuveda i nauja psl kur realiai reik uzsisakyt naujienlaiski, ir atsius info kada prades bilietus pardavinet. Gali buti tipo kaip ‘draw’, trauks tipo kurie emailai gali pirkti bilietus, kazkas tokio.

Cia galima pirkti, saitas Italu kalba: https://www.listicket.com/ticketing/hom ... =1&idCat=2
Kainas galima paziureti cia: http://www.juventus.com/juve/en/campo/b ... ezzi/index

Taip pat turiu cia Itala su kuriuos 6dieniais futbola zaidziu, paprasysiu jo paklausineti kiek imanoma ir kada anksciausiai nusipirkti bilietus.

Esu buves Juve - Milan varzybose dar senajame stadione, todel svajoju pabuvoti naujajame ir nesvarbu su kuo losim is tiesu :-) Aisku didelis klubas butu fainiau arba derbis koks :agree:

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2014 03 03 11:38 am

[quote=""bianconerri""]
Beje dar vienas svarbus dalykas, turime surinkti ne mažiau negu 15-20 narių, todėl kas norės įstoti praneškite man apie tai jau dabar :) ir dar kol nepamiršau man reikia informacijos, kas yra užsiregistravęs puslapiuose juventus.ru bei forzajuve.ru, tai paprašė padaryti fanklubo Cavalieri della Signora prezidentas Alexey Myshakin, iš anksto ačiū! :) :salikas:[/quote]

esu užsiregistravęs juventus.ru (ir jau labai seniai - nuo 2016 sausio 18). Mielai įstočiau kad ir į rusišką Juventus fanklubą, jei saviškio negalime ar nesugebame įsteigt. Nario mokestis nebaugina, o rusiškai kalbu puikiai.

Forza J.
Allievi
Allievi

Post by Forza J. » 2014 03 03 11:58 am

Sveiki, kas liečia kelionę i Turiną, tai be kalbų - čia būtų svajonės išsipildymas :D ir manau nurėsime nuvažiuoti kiekvienas, reik tik tikėtis, kad būtų galimybių :)))

Čia tik atkreipčiau dėmesį į bilietų kainas, kadangi keliavome praėjusią vasarą į Romą su kompanija, žiūrėjau bilietus: internete kainos skyrėsi 8x, tad nei vienas neturintis nei patirties, nei daug pinigų, nusprendėme nepirkti ir tikėtis kad viskas išsispręs savaime, galiausiai, machas buvo prieš atalantą, tad nesitikėjau antšlago. Taip ir buvo, kad mūsų hotelio adminas nuvežė mus į supermarkete esančią RomaStore, jei neklystu bilietai vyrukams ~20e, panoms ~14e (čia geras, kad jie turi šitą "lyties diskriminaciją" :D), kas iš esmės yra pigu (nes teko būti anglijoj pas draugą sakau einam i Liverpoolį, tai kainos su Fulhemu vos ne 200 svarų :D nuejom į antrą lyga nottinghem forest :D
Taigi, reiktų patyrusio žmogaus, kad visų pirma nusipirkt bilietus, nepermokėt ir nepalikt paskutinei dienai :).

Taigi, all in all, aš tikrai būčiau už kelionę, pinigus jau kurį laiką taupau, stengiuosi bent kartą per pora metų išjudėt iš Marijos žemės, tad toliau laikysiu sloike ir lauksiu žinių.

Šiaip kas liečia transportą, kiek žinau nėra tiesioginių skrydžių į Turiną (tik Milaną?).

V3ln1as
Legenda
Legenda

Post by V3ln1as » 2014 03 03 12:11 pm

galima tiesiai i turina skrist, bet tikrai neapsimoka. geriau i bergama, tada zu 5eur nuveza autobusas iki milano centrale is ten, traukiniu galima iki turino. kaina traukinio ~35eur, arba ~17eur, ten nuo klases priklauso.
You can change wives, religions or politican ideas, but you can not change the team you support!
:salikas:

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2014 03 03 4:41 pm

Tiesiogiai į Turiną skrenda tik iki Kovo mėn berods. Kol slidinėjimo sezonas yra.
Tai kaip ir Velnias sako, Bergamo arba Milano ir valanda su autobusu.

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Forza J.
Allievi
Allievi

Post by Forza J. » 2016 07 15 10:16 am

Sveiki, per kur perkate bilietus i Juventus namų rungtynes? :) Bandau paskaičiuoti kelione...

JuJu
Atsarginis
Atsarginis

Post by JuJu » 2019 02 17 4:37 pm

Sveiki,
Gal kas ir daugiau galetumet pasidalinti informacija apie keliones i Turina, o ypac bilietu i varzybas pirkima?

Post Reply