UEFA Čempionų lyga 2019-20 [iki 1/16]

Moderator: Moderator

starsi
Atsarginis
Atsarginis

Re: UEFA Čempionų lyga 2019-20

Post by starsi » 2020 08 10 1:08 pm

Retai forume pasireiškiu, bet pasisakysiu šį kartą ir aš dėl Pirlo... Norėtųsi tikėti, kad aš klystu, bet nieko gero iš italų nebus, prisiminus Conte, Allegri, Sarri... Italai tiesiog viską stato ant gynybos, išvykoje žaidžiant net prieš visokius Lyon ar Ajax yra labai teigiamas rezultatas 0-0. Pažiūrėkit į vokišką mašiną Bayern - nuvyko į Londoną, ramiai sau pasidarė 3-0 ir viskas. Tuo tarpu mes visada vargstam ir tai tęsiasi eilę metų su visais treneriais - nuvykom pas atletico, pralošėm 0-2 ir per didelę sėkmę pralindom toliau, šiemet nuvykom į Lioną, pralošėm 0-1 ir nebepralindom. Daug kas sako, kad nebuvo pendelio, bet toks juventus turi pervažiuoti Lyoną 7-1 kaip tą padarė Bayern su Chelski ir Lyonui gali skirti 2-3 pendelius, bet jie turi nepadėti, nes mes turim ramiai mušti per 2 varžybas 5-7 golus. Vienareikšmiškai pasisakau tik už užsienietį trenerį ir tokį, kuris propaguoja atuokuojantį, dominuojantį futbolą. Jau 10x kartų geriau būtų pamatyti kokį ajax trenerį, o visokie Klopp ar Guardiola čia iš viso utopija ir būtų nerealu. Ir kas keisčiausia, kad juve turi visas galimybes belenkaip uždominuoti, jie turi ir žvaigždžių ir talento namie kamuolį turėti 70-30 proc prieš beveik visus varžovus (išimtis būtų gal koks bayern, man shity ir dar kelios komandos, bet ir prieš juos turim imti kamuolį minimum 60 proc namie), atitinkamai smūgių į vartus (šalia ir į vartų plotą) turi pareiti minimum 15-20 kiekvienose varžybose. Kai juve nori, gali uždominuoti daugelį varžovų, prisiminkit kaip su real buvo (0-3 namie, 3-0 80 min išvykoj, beje kai pasidarė 3-0 išvykoj draugeliui parašiau, kad dabar žiūrėk, pradėsim saugoti rezultatą ir prasileisim 90 min - kaip sakiau, taip ir buvo... o galėjo toliau spausti ir damušti sugniuždytą varžovą... su tuo pačiu atletico 0-2 ir 3-0, su bayern kas pamena koks grajus namie ir koks išvykoj playofuose ir t.t.).
Dabar gi lošiam su napoli ar inter namie ir varžovas valdo kamuolį 60-40 proc mūsų namuose ir dar smūgių daugiau padaro. Absurdas. Jau geriau pralaimėti žaidžiant gražų futbolą, kaip bayern, barca, nei smaukytis išvykoje 0-1 su Lyon ir namie 2-1 bei kaltinti, kad nepasisekė, neturėjo būti penalčio ir t.t. Pirlo vėl žais nuo gynybos ir metai iš metų turėsim maksimalią intrigą kiekvienam playofų grajuje iki 90 min net lošiant su cska, ajax, lyon, leipzig ir t.t. Catenacio laikai giliai užmarštyje, dabar ČL laimi tie, kas sugeba uždominuoti. Pažiūrėkit ką su mumis finaluose darė barca, real, kaip dominuoja bayern, kokį puolimą ir kontrolę išstato liverpool. Visokiems atletico ir juvei slėptis po lapais...

Matas
Primavera
Primavera

Post by Matas » 2020 08 10 2:42 pm

Man šis sezonas atrodo kaip akivaizdus važiavimas žemyn nuo praėjusio. Sarri turi įdomių idėjų, bet dar nėra jos ištobulintos taip, kad prigytų tokiame lygyje, nors aišku ir komplektacijos kitokios reikia.

Man Pirlo pasirinkimas atrodo geras žingsnis. Nesu matęs žaidžiant žmogaus su aukštesniu futbolo IQ. Rizika dėl patirties yra, bet jeigu viskas bus gerai su komplektacija (labai svarbu tai, kas pakeis Paratici), tai galima pasiekti daug.

starsi
Atsarginis
Atsarginis

Post by starsi » 2020 08 10 2:57 pm

Klausimas retorinis - o jeigu Pirlo nepaeis, kokį dar italų trenerį galėsim išbandyti? :) Kiek dar italų trenerių turėtume išbandyti, kad tarkim aš, visiškai nereikšmingas juves fanas, gyvenantis per tūkstančius kilometrų nuo Turino, pasirodyčiau teisus? :) :) :)

vytautas
Berretti
Berretti

Post by vytautas » 2020 08 10 3:47 pm

Manau, blogiausia būna tada, kai naujas treneris ateina "ant" buvusio trenerio susirinktų žaidėjų. Tada prireikia daug laiko juos pažinti, perprasti, supazindinti ir išmokinti savo naują koncepciją. Su Pirlo gali būti kitaip. Klubas panašu kad pasirengęs pakeisti daugiau nei puse klubo žaidėjų, naujus perkant tariantis su Pirlo. Tai teikia vilčių, kad treneris surinks komandą, atitinkančią jo vizijas, ir kartu su jais galės augti ir tobulėti. Manau, tai geras variantas.

starsi
Atsarginis
Atsarginis

Post by starsi » 2020 08 10 4:16 pm

vyrai, matau jūs ne iki galo supratot mano mintį - galbūt bus galimybė augti, tobulėti, keisti žaidėjus, bet aš kalbu visų pirma apie itališką mentalitetą, o jis yra toks - visada žaidžiant išvykoje svarbiausia saugoti rezultatą. Paminėkit mano žodį, kitais metais pirmame etape gausim kokį leipzig ir bus "trūkt už vadžių vėl nuo pradžių" - išvykoje pralaimėjimas koks 1-0 ar 2-1, o namie eisim va bank ir būsim kaip ant adatų visas 90 min. O tuo tarpu koks bayern pervažiuos panašaus pajėgumo komandą per 2 grajus 8-2.
Taigi mano atsakymas toks - Pirlo, Inzaghi, Gatuso, Lippi, Capelo, Trapatoni ar dar velniai žino kas - su visais bus panašiai (kažkada tokia catenacio taktika veikė, bet kažkada...). Vienintelė mano manymu išeitis - užsienio treneris, kuris keistų patį klubo žaidėjų mentalitetą ir mąstymą, kuris įdiegtų, jog svarbu imti varžovą nuo pirmos minutės iki paskutinės ir neleisti atsikvėpti. Pavyzdžiai - barca, bayern, real, shitis, liverpool...

vytautas
Berretti
Berretti

Post by vytautas » 2020 08 10 4:30 pm

Aš suprantu ką tu sakai :) tik va, juves stafas o ir daugelis juves fanų nori, kad juve būtų kuo itališkesnis. Tai jei surinksim daug italų zaidėjų ir pastatysim uzsienietį trenerį, tai irgi įvyks kazkoks mentalitetų karas :)

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2020 08 13 9:04 am

Aš manau, kad treneris daugiau prisitaiko prie komandos nei atvirkščiai. Nebent tiek treneris, tiek klubas sutartų kardinaliai šitą pakeisti.

Sarri, Ancelotti, Gasperini, De Zerbi, Di Francesco, Conte - man liežuvis neapsiverstų vadinti konservatyviais treneriais. O bet tačiau, kai gauni komanda, kuri netinka atakuojančiam futbolui, bet reikia rezultatų čia ir dabar, ką darai?

Bayern filosofija tokia, kad reikia daužyti botus, kad fanai būtų laimingi. Čia jau treneris ateina į tokią aplinką ir prie jos prisitaiko. Žaidėjai lygiai taip pat. Su Barca panašiai, bet šį sezoną visa komanda ant Messi su visai nebarcelonišku žaidimu.

Klopp - Liverpool projektas, kaip minėjau, buvo sutartas abiejų pusių. Vokietis neskrido lauk po šūdinos pradžios, bet palaipsniui susirinko reikalingų charakteristikų žaidėjus ir tada atėjo rezultatai.

Paminėtas Real šiemet turbūt itališkiausia komanda Europoje. Jie įmušė mažiau įvarčių už Juvę ir turėjo vieną geriausių gynybų, jei ne geriausią, tarp visų lygų.

Esminis klausimas Pirlo - Juvės santykyje - ar Agnelli pasiruošęs jam duoti laiko nežiūrint į rezultatus. Na, nebent būtų visiška katastrofa.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Matas
Primavera
Primavera

Post by Matas » 2020 08 13 9:59 am

Aš irgi nesutikčiau, kad čia yra tautybės klausimas. Gasperini juk irgi italas :D

Mes dar net nežinome, kokį futbolą norės matyti Pirlo, o jau iš karto kalbama, kad čia dar vienas durno itališko mentaliteto treneris.

starsi
Atsarginis
Atsarginis

Post by starsi » 2020 08 13 11:25 am

Atalanta yra visiška išimtis iš taisyklės, jais žavisi ne tik italai, bet apskritai visa Europa.
Aš asmeniškai už juve sergu nuo 1996 metų, kai buvo praloštas finalas Borusijai. Gal kas gali priminti, kurį sezoną juve žaidė tokį atakuojantį ir dominuojantį sezoną kaip kad šį sezoną daro Atalanta? Aš asmeniškai tokio nepamenu... Kita vertus - Atalanta yra pelenės istorija, daug tokių buvo išsišokėlių kaip deportivo, monaco, leeds united kažkada taip pat semi final čempionų lygoj žaidė, tad Atalanta kaip rimtą produktą siūlyčiau įvertinti bent analizuojant jų 5-10 metų pasiekimus. Ar tik nebus taip, kad iš pelenės į karalienes ir atgal į pelenes... O juve yra visai kita istorija - vardas, fanų skaičius, istorija, pinigai, marketingas, toks klubas negali žaisti namie su cagliari mušant į vartus 5 smūgius ir turint kamuolį 50 ant 50 proc. Pasikartosiu - tebūnie aš klystu, gal Pirlo bus kitoks ir mes uždominuosim tą patį bayerną :)

Post Reply