Sebastian Giovinco [2006-2015]

Diskusijos apie Juventus legendas ir kitus buvusius žaidėjus bei trenerius...
epicurus
Allievi
Allievi

Re: Sebastian Giovinco

Post by epicurus » 2013 03 05 3:42 pm

Ne ne, tiems, kurie rimtai kalba apie Contes keitimą kitu treneriu po šio sezono, tai lieka eit susirast oranžinį kamuolį ir gerai patrankyt su juo sau per makaulę ir pripažint, kad ne tą sportą žiūrit. Meskit futbolą ;] Aš suprantu, kad kiekvienas nori turėt alternatyvią, originalią nuomonę ar požiūrį, bet čia jau yra tyčiojimasis iš sveiko proto.

Nežinau nė vieno trenerio, kuris padarytų mažiau klaidų prie Juventus vairo stovėdamas. Nei Capello, nei Lippi, nei Trappattoni, nei Mourinho, nei Guardiola, nei Hiddinkas, nei Fergusonas, nei jokie kiti tik clean sheetais ir su nuline pralaimėjimų grafa nevaro. Visi daro klaidas, visi pralaimi. Kai kurie trūkumai yra struktūriškai būtini. Tarkim, atrankos varžyboms principas pagal darbą treniruotėse savaitės metu. Galim kliedėt apie neduodamus šansus Elia, Krasič, Isla ar pan. bet ką reikia suprasti, tai kad tokių trūkumų kaina labai nedidelė palyginus su nauda - kiekvienas aria per treniruotes, kiekvienas aiškiai žino kriterijus, pagal ką treneris atsirenka startinę. Jei staiga naujai atėjęs tas pats Anelka nepelnytai gaus daug žaidimo laiko, kaip atrodo, kaip tai atsilieps komandos dvasiai ir žaidėjų disciplinai? Viskas kol kas klostosi gerai komandai, nes yra aiškus supratimas, kaip reikia žaisti, treniruotis, maitintis ir t.t. Griežta tvarka yra tai, ant ko pastatyta ši komanda ir dėl jos mes laimim. Nenorėkit vienu metu ir kariuomenės režimo ir Barcos tipo menų gimnazijos. Visų privalumų vienu metu tikėtis negalima ;]

Vaikiškai kažkaip žiūrit kai kurie.
Vincere non è importante, ma è l’unica cosa che conta.

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2013 03 05 7:29 pm

> epicurus
Bet tik kas pasnekejai, niekas nesiulo conte keist. Ikvepk :D nei as, nei baltas vilkas taip tikrai nesakem ir ne minties tokios nera
Image

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2013 03 05 8:40 pm

[quote=""epicurus""]Ne ne, tiems, kurie rimtai kalba apie Contes keitimą kitu treneriu po šio sezono, tai lieka eit susirast oranžinį kamuolį ir gerai patrankyt su juo sau per makaulę ir pripažint, kad ne tą sportą žiūrit. Meskit futbolą ;] Aš suprantu, kad kiekvienas nori turėt alternatyvią, originalią nuomonę ar požiūrį, bet čia jau yra tyčiojimasis iš sveiko proto.

Nežinau nė vieno trenerio, kuris padarytų mažiau klaidų prie Juventus vairo stovėdamas. Nei Capello, nei Lippi, nei Trappattoni, nei Mourinho, nei Guardiola, nei Hiddinkas, nei Fergusonas, nei jokie kiti tik clean sheetais ir su nuline pralaimėjimų grafa nevaro. Visi daro klaidas, visi pralaimi. Kai kurie trūkumai yra struktūriškai būtini. Tarkim, atrankos varžyboms principas pagal darbą treniruotėse savaitės metu. Galim kliedėt apie neduodamus šansus Elia, Krasič, Isla ar pan. bet ką reikia suprasti, tai kad tokių trūkumų kaina labai nedidelė palyginus su nauda - kiekvienas aria per treniruotes, kiekvienas aiškiai žino kriterijus, pagal ką treneris atsirenka startinę. Jei staiga naujai atėjęs tas pats Anelka nepelnytai gaus daug žaidimo laiko, kaip atrodo, kaip tai atsilieps komandos dvasiai ir žaidėjų disciplinai? Viskas kol kas klostosi gerai komandai, nes yra aiškus supratimas, kaip reikia žaisti, treniruotis, maitintis ir t.t. Griežta tvarka yra tai, ant ko pastatyta ši komanda ir dėl jos mes laimim. Nenorėkit vienu metu ir kariuomenės režimo ir Barcos tipo menų gimnazijos. Visų privalumų vienu metu tikėtis negalima ;]

Vaikiškai kažkaip žiūrit kai kurie.[/quote]

Man tai apskritai bet kokios bent užsimenamos kalbos apie Contės pakeitimą juoką kelia. Jis mūsų lobis. :up:

juvi
Primavera
Primavera

Post by juvi » 2013 03 06 9:24 am

[quote=""Pinturicchio""]> epicurus
Bet tik kas pasnekejai, niekas nesiulo conte keist. Ikvepk :D nei as, nei baltas vilkas taip tikrai nesakem ir ne minties tokios nera[/quote]

Su teksto suvokimu silpnokai? Dar karta perskaityk Balto vilko paskutines zinutes pirmus 3 zodzius.

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2013 03 06 10:00 am

Kieta zodi ismokai dvyliktoj klasej? :D o jei rimtai, tai negi tikrai nesupranti ka jis sako? Siek tiek geriau esu linkes apie zmones galvot :D as galiu ta pati pasakyt, "conte isvaziuos", kai kitos komandos prisitaikys prie schemos, o conte toliau ja laikys. Nzn ar taip isvis kazkdada bus, bet jei bus, tai taip, td isvaziuos.
Image

scearys
Juventus
Juventus

Post by scearys » 2013 03 06 10:18 am

Manau jei nepatektume pvz i CL, tai isvaziuotu labai greitai. Si sezona dar tas negresia, atrodo, bet kas zino kaip kita sezna bus. Pirlo dar metais pasens, puolejai kazin ar pageres.

epicurus
Allievi
Allievi

Post by epicurus » 2013 03 06 11:28 am

[quote=""scearys""]Manau jei nepatektume pvz i CL, tai isvaziuotu labai greitai. Si sezona dar tas negresia, atrodo, bet kas zino kaip kita sezna bus. Pirlo dar metais pasens, puolejai kazin ar pageres.[/quote]

Tai jei į Serie B iškristume, dar greičiau išvažiuotų. Arba jei per inauguraciją naujai išrinktam popiežiui spjaus į veidą ir įmerks kiaušinius į švęstą vandenį, tai irgi matyt teks išvažiuot. Šį sezoną dar tas negresia, bet kas žino, kaip kitą sezoną bus. Conte dar metais pasens, dar daugiau streso dėl netikusių puolėjų, kažin ar beatlaikys protelis.
Vincere non è importante, ma è l’unica cosa che conta.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2013 03 06 1:33 pm

[quote=""scearys""]Manau jei nepatektume pvz i CL, tai isvaziuotu labai greitai. Si sezona dar tas negresia, atrodo, bet kas zino kaip kita sezna bus. Pirlo dar metais pasens, puolejai kazin ar pageres.[/quote]
Tu kartais neskaitai kokio Šopenhauerio? :think:
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2013 03 06 2:19 pm

[quote=""juvi""][quote=""Pinturicchio""]> epicurus
Bet tik kas pasnekejai, niekas nesiulo conte keist. Ikvepk :D nei as, nei baltas vilkas taip tikrai nesakem ir ne minties tokios nera[/quote]

Su teksto suvokimu silpnokai? Dar karta perskaityk Balto vilko paskutines zinutes pirmus 3 zodzius.[/quote]

Matai, reikia ne tik mokėt skaityti kas parašyta. Reikia išmokt skaityti ir tarp eilučių. Aš tikrai nenoriu Contes keist, tai ką padarė jis, galėjom tik svajoti. Bet vistiek jis gali išvažiuoti, nes koks Abramovičius tuoj pasiūlys fantastiškus pinigus ir liksim be trenerio /labai tikiuosi, kad kontei žodis "Juventus" yra brangiau už rusžydžio pinigus/. Na ir antrą išvažiavimo variantą, tokiem kurie "na bronipoezde" smulkiai išaiškino Pintu.

juvi
Primavera
Primavera

Post by juvi » 2013 03 06 3:20 pm

[quote=""Pinturicchio""]Kieta zodi ismokai dvyliktoj klasej? :D o jei rimtai, tai negi tikrai nesupranti ka jis sako? Siek tiek geriau esu linkes apie zmones galvot :D as galiu ta pati pasakyt, "conte isvaziuos", kai kitos komandos prisitaikys prie schemos, o conte toliau ja laikys. Nzn ar taip isvis kazkdada bus, bet jei bus, tai taip, td isvaziuos.[/quote]

Ne nu bet tu rimtai šiek tiek atsilupęs. Cituoju tave: "... nei as, nei baltas vilkas taip tikrai nesakem ir ne minties tokios nera". Aš tau parašiau, jog mintis buvo. Tu vėl toliau nesąmones rašai ef.lt stiliumi. Tai kaip čia yra?

Anonymous

Post by Anonymous » 2013 03 22 1:37 am

Man smalsu ar mes turime Giovinco heiterių? (:

clon'ass
Juventus
Juventus

Post by clon'ass » 2013 03 22 2:07 am

siaip nesuvokiu, del ko kazkas turetu nekesti gio.. dar butu galima kabintis, jei zaidejas visiskai neatitiktu juves lygio ar kaip koks torres butu absoliutus nelaimelis.. bet jei kazkieno iliuzijose figuravo kaip ilgamecio kapitono pilnaverte pamaina, tai tik paciu personu problemos..

Anonymous

Post by Anonymous » 2013 03 22 2:30 am

[quote=""clon`ass""]siaip nesuvokiu, del ko kazkas turetu nekesti gio.. dar butu galima kabintis, jei zaidejas visiskai neatitiktu juves lygio ar kaip koks torres butu absoliutus nelaimelis.. bet jei kazkieno iliuzijose figuravo kaip ilgamecio kapitono pilnaverte pamaina, tai tik paciu personu problemos..[/quote]
Na visų pirma jo paties ambicijos ir komentarai apie tai prieš sezoną. Tačiau mano nuomone jis stengiasi ne mažiau, nei visi kiti, būdamas ne savo pozicijoje...aš už tokį žaidėją galvą dėčiau, kaip manau ir Conte. Tačiau daug kam nepatinka, kad jis vis nepataiko įmušti įvarčių ar galbūt dar dėl kažko, nežinau, man šiek tiek mistika. Aš asmeniškai mūsų skruzdėliuką visada palaikau ir palaikysiu

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2013 03 22 9:11 am

Ir aš, ir aš!!! Man labai gaila buvo, kai jis buvo išnuomuotas...

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2013 03 30 7:32 pm

Panašu, kad Sebai po Cambiasso įvažiavimo nieko rimto nenutiko, nors ir atrodė, kad kulkšnis galėjo lūžti.
Čia nuorodą į pražangą: https://www.youtube.com/watch?v=P9opt0bZLMo

Cambiasso apsilankė Juventus rūbinėje ir atsiprašė už savo brainfart'ą:

“My history speaks for me and Juve also understood straight away that it was an accident.”
“I went into the locker room to see how Giovinco was doing. He is a colleague and I didn’t want to cause him any problems.
“He didn’t seem too bad, though unfortunately I did arrive late to the tackle. I think what I have done in my career makes everyone realise I didn’t want to break anyone’s ankle.”

Foto atrodo baisiai:
Image
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Post Reply