Cavalieri della Signora

Vieta forumo istorijai

Moderator: Moderator

Post Reply
Requiem
Legenda
Legenda

Cavalieri della Signora

Post by Requiem » 2014 05 14 4:29 pm

http://www.juventus.lt/component/conten ... /1994.html
Klausimai, pasiūlymai, pastebėjimai ir visa kita apie Cavalieri della Signora ir visus susijusius reikalus.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

DarkEye
Primavera
Primavera

Re: Cavalieri della Signora

Post by DarkEye » 2014 05 15 8:51 pm

Mane asmeniškai žiauriai sudomino. Tikrai norėčiau prisijungti. Tik tiek, kad nuo rugsėjo vidurio planuoju išvykti mokytis į UK, nežinau, ar tai nebūtų problema koordinuojant bendras išvykas į Juventus rungtynes, jei visgi nuspręstumėm jas organizuoti :). Kaip supratau, bilietai skiriami visai grupei, ne individualiai.

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2014 05 16 12:57 am

As nzn... Siaip tai super viskas. Nuolaidos, bilietai etc... Tiesiog man asmeniskai per stipriai i rusija orientuota veikla
Image

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2014 05 21 12:53 pm

[quote=""Pinturicchio""]As nzn... Siaip tai super viskas. Nuolaidos, bilietai etc... Tiesiog man asmeniskai per stipriai i rusija orientuota veikla[/quote]
Tai va, man irgi tas nepatinka... Žinoma, nieko prieš neesu prieš rusus, kurie nenori užkariaut pasaulio, ir kurie nelaiko savęs pasaulio bamba. Juk Andžej gal su lenkais lengviau sutart būtų, prisijungt prie kokios lenkų grupės? Ir vizų pas lenkus nereiktų...

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2014 05 22 9:54 am

[quote=""Baltas Wilkas""][quote=""Pinturicchio""]As nzn... Siaip tai super viskas. Nuolaidos, bilietai etc... Tiesiog man asmeniskai per stipriai i rusija orientuota veikla[/quote]
Tai va, man irgi tas nepatinka... Žinoma, nieko prieš neesu prieš rusus, kurie nenori užkariaut pasaulio, ir kurie nelaiko savęs pasaulio bamba. Juk Andžej gal su lenkais lengviau sutart būtų, prisijungt prie kokios lenkų grupės? Ir vizų pas lenkus nereiktų...[/quote]
Suprantu jus vyrukai, taip ir galvojau, kad būtent tokia bus Jūsų reakcija. Man asmeniškai irgi labai nepatinka dabartinė situacija aplink Rusiją, bet nemanau, kad teisinga tokiais atvejais žiūrėti į politiką, nes kiek kartu esu susitikęs su Cavalieri della Signora nariais ir bendravęs su jais telefonu, nei vieno karto nebuvo paliestas klausimas apie politiką, Ukrainą ir kitas planuojamas užkariauti šalis, jie yra labai draugiški ir tikrai šiltai atsiliepia apie Lietuvą. Reikia suprasti svarbiausią dalyką, kad jie turi tokias pačias juodai-baltas širdis kaip ir mes, mylime ta pačią komandą o tai yra svarbiausia. Kas liečia vizas, tai mums gi visiems visai nebūtina važinėti į Rusiją, mūsų visų bendras tikslas turi būti nukreiptas į Italiją į Turiną ir apskritai reikia mažiau galvoti apie tą Rusiją, mes gi įstojame ne atgal į sovietų sąjungą o į Juventus DOC club šeimą! Aš manau, kad tai yra geras sprendimas, bet mes turime būti vieningi tokiais atvejais, jeigu dauguma bus prieš, teks atsisakyti šios idėjos. Aišku kaip ir minėjo Baltas Wilkas dar galima bandyti jungtis prie lenkų, Drughi Polska grupės, bet ten viskas truputi sudėtingiau, jie yra labiau uždaresne grupė, ten yra daugiau įsipareigojimu, bilietai gaunami tik į Curva Sud tribūną, man asmeniškai tai yra tik pliusas, nes mano svajonė ir yra palaikyti komandą kartu su ištikimiausiais sirgaliais, su ultromis, bet iškarto kyla klausimas ar visi kiti irgi to nori? Šiaip su Drughi Polska aš irgi pastoviai palaikau ryšį, jeigu norite šiandien galėsiu su jais susisieksiu šiuo klausimu.
"Vincere non è importante. È l'unica cosa che conta!" Giampiero Boniperti.

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2014 05 22 2:34 pm

Tai man su rusais kiek paprasčiau, ten bent kalbą puikiai moku :). Be to ir registruotas jų saite, kaip jau sakiau nuo 2006 metų sausio. Na, žiūrėsim ką lenkai pasakys, kokios jų sąlygos.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2014 05 22 5:37 pm

Su lenkais tektų laikytis įsipareigojimų ir šiaip daugiau ten visokio šaršalo. Su rusais žymiai paprasčiau, yra galimybė sutaupyti ~10 eurų nuo narystės ir gauti papildomų privilegijų. Nematau, kodėl norintys stoti į oficialų klubą negalėtų pasinaudoti šita galimybe. Įsipareigojimų jokių nėra, o visokio gėrio daugiau. Po metų gal patys galėsim kurti savo DOC ir jau žinosim, kur lendam.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2014 05 23 9:40 am

Tai gerai ir su rusais, jei lenkų sąlygos dar blogesnės. Tiesiog ir kyla klausimai dėl to, kad nežinome, kokios tikslios vienų ir kitų sąlygos. Rusų buvo kaip ir išdėstytos, o apie lenkus sužinome tik dabar, ir tai tik tiek, kad +10 ewrų ir "daugiau visokio šaršalo".

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2014 05 23 11:49 pm

Nemanau, kad politiką turėtumėme tapatinti su sportu. Rusai nekalti, kad turi nukvakusį prezidentą, kuris nori karo prieš visą pasaulį. :shock:

Kas liečia fanų klubą mielai jungiuosi prie jo, puiki iniciatyva iš Andžejaus pusės. Nelikite abejingi, nes taip gyvenime ir nepabuvosit ištikimiausiųjų fanų tribūnoje.. :redcard:

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2014 06 05 9:19 am

Ciao tutti,
Kolkas turiu tik 4 užpildytas anketas, kur visi kiti? laiko turime jau labai nedaug.
Primenu, jeigu nesurinksime 10 narių, mūsų kaip bendros grupės niekas nepriims, aišku nebent galėsime kiekvienas individualiai, registruotis forzajuve.ru puslapyje ir rašyti paraiškas Cavalieri della Signora prezidentui, galbūt tai ir įdomus sprendimas :think:
Vienu žodžiu jums spręsti, tikrai nenoriu nieko per prievarta versti pildyti anketas :)

Forza Grande Juve! :salikas:

scearys
Juventus
Juventus

Post by scearys » 2014 06 05 11:37 am

Nelabai suprantu koks tolkas stoti i ta kluba :think: 40 euru visgi kasmet

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2014 07 03 9:51 am

Sveiki,

jau pasibaigė mūsų terminas iki kada turėjome pateikti stojimo anketas Cavalieri della Signora fan klubui, kadangi iš viso turime tik 3 užpildytas anketas, niekas mūsų niekur nepriims, todėl viskas lieka be pasikeitimų, aišku kas nori gali ten stoti individualiai, visą info rasite čia: http://www.forzajuve.ru/index.php?optio ... &id=123845.
Aš savo ruoštu noriu padėkoti už pagalbą Merkininiui bei Powiui, taip pat Baltam Wilkui ir DP10 kurie atsiuntė užpildytas anketas. Sorry, jeigu kažką nuvyliau.

scearys
Juventus
Juventus

Post by scearys » 2014 07 03 12:30 pm

Nelabai nusimanau situose reikaluose... Bet kodel nera lietuvisko Juventus tokio klubo? Kodel butinai reikia slietis prie lenku arba rusu? Gal yra latviu koks klubas ar estu? Butu pvz pabaltijo Juventus klubas.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2014 07 03 2:39 pm

[quote=""scearys""]Nelabai nusimanau situose reikaluose... Bet kodel nera lietuvisko Juventus tokio klubo? Kodel butinai reikia slietis prie lenku arba rusu? Gal yra latviu koks klubas ar estu? Butu pvz pabaltijo Juventus klubas.[/quote]
Todėl, kad nėra nei latvių, nei estų klubų.
Norint, kad DOC klubas šalyje egzistuotų ir būtų oficialiai pripažintas Juventus klubo, privaloma surinkti 100 paraiškų. Visa kita - tik biurokratinė velniava. Lietuvoje mes šimto paraiškų nesurinksime, bent aš taip manau. Rašiau laišką į DOC atstovybę, kad leistų mažiau registruoti, bet atsakymo kaip negavau, taip negavau.

P.S. Ačiū bianconerri už iniciatyvą!
Edoardo Agnelli.

Post Reply