EURO 2012

Vieta forumo istorijai

Moderator: Moderator

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Re: EURO 2012

Post by Pinturicchio » 2011 05 22 2:47 pm

Nu as tai nesuprantu, kaip gali pasirgt pries italus, ty pries alexa, gigi, chielo ir daugeli kitu rinktinej ir po to ramia sirdim rudeni juves maike apsivilkt ir ziuret kaip jie losia. Kaip jus jiems i akis paziuretumet? :lolas:
Image

epicurus
Allievi
Allievi

Post by epicurus » 2011 05 22 3:55 pm

[quote=""Pinturicchio""]Nu as tai nesuprantu, kaip gali pasirgt pries italus, ty pries alexa, gigi, chielo ir daugeli kitu rinktinej ir po to ramia sirdim rudeni juves maike apsivilkt ir ziuret kaip jie losia. Kaip jus jiems i akis paziuretumet? :lolas:[/quote]

Na aš pvz. palaikau Juvę ir nemėgstu labai brazilų, bet tai netrukdo man palaikyt Melo, kai už juodai baltus žaidžia. Taip pat aš negaliu pakęst Thiago Mottos Intere, bet už Italiją - i like.

Aš iš kito požiūrio taško negaliu suprast, nes bent jau man Juventus yra italų futbolo grandas. Jis žaidžia Italijos čempionate, žaidėjai, treneriai, savininkai italai, visa klubo istorija - italų tradicijos vagoje. Galiu tik paviršutiniškai palaikyti komandas, kurios žaidžia šalies, kurios rinktinės nemėgstu, čempionate. Pvz. West Ham prieš porą metų. Nes jis žaidė Premier Lygoje ir tai jau savaime mano akyse yra minusas. O ir palaikiau jį pirmiausia dėl to, kad treneris italas :)
Kiekvienoje šalyje turiu savo favoritus, bet niekaip negalėčiau būti ištikimas fanas komandos, kuri žaidžia Anglijoje, Ispanijoje ar kokioj ten JAV :)
Vincere non è importante, ma è l’unica cosa che conta.

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 08 09 11:37 am

Sveiki
Gal kas galite (jei zinote), surasyti pataisant mano posta ar kaip tik norite, laikus ir datas siu varzybu?

Italy: Buffon, Bonucci, Chiellini, Marchisio, Pirlo
Friendly match, Italy V Spain in Bari

Italy, Under-21: Marrone
Friendly match, Italy V Switzerland in Varese

Serbia: Krasic
Friendly match, Russia V Serbia in Moscow

Switzerland: Lichtsteiner, Ziegler
Friendly match, Liechtenstein V Switzerland in Vaduz

Chile: Vidal
Friendly match, France V Chile in Montpellier

Sweden: Ekdal
Friendly match Ukraine V Sweden in Kharkiv

Denmark, Under-21: Sorensen
Friendly match, Poland V Denmark in Poznan

2batai
Allievi
Allievi

Post by 2batai » 2011 08 09 12:44 pm

Seip cia draugiskos, tad gal ne toje temoje parasei.

Parasiau tu varzybu laikus kuriu transliacijos zada buti ir domina pati mane.

[quote=""Notorious""]Sveiki
Gal kas galite (jei zinote), surasyti pataisant mano posta ar kaip tik norite, laikus ir datas siu varzybu?

Italy: Buffon, Bonucci, Chiellini, Marchisio, Pirlo
Friendly match, Italy V Spain in Bari rytoj 21:45 Lietuvos laiku

Italy, Under-21: Marrone
Friendly match, Italy V Switzerland in Varese

Serbia: Krasic
Friendly match, Russia V Serbia in Moscow rytoj 18:00 Lietuvos laiku

Switzerland: Lichtsteiner, Ziegler
Friendly match, Liechtenstein V Switzerland in Vaduz

Chile: Vidal
Friendly match, France V Chile in Montpellier rytoj 22:00 Lietuvos laiku

Sweden: Ekdal
Friendly match Ukraine V Sweden in Kharkiv rytoj 21:00 Lietuvos laiku

Denmark, Under-21: Sorensen
Friendly match, Poland V Denmark in Poznan[/quote]

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 08 09 4:04 pm

Ryskiai busiu sumaises temas... Atsiprasau. Adminai prasau perkelkit kur priklauso ir idekit linka cia?

Aciu uz info 2batai!! :up:

formos
Berretti
Berretti

Post by formos » 2012 06 08 9:55 am

Sveiki juventus.lt piliečiai,

Čempas jau prasideda šiandien. Ta proga, kad smagiau būtų stebėti čempą, kviečiu prisijungti prie žaidimo: McDonald's Fantasy Football.

Aiskinu principą - turite ribotą skaičių taškų (150) už kuriuos galite nusipirkti žaidėjų, kurių vertė skirtinga (brangiausios yra žvaigždės - kaip C.Ronaldo). Galite komandą sudaryti automatiškai, jeigu tingite, arba pabandyti strateguoti atsižvelgdami į tai, kaip jūsų nuomone žais jų atstovaujamos komandos. Tarkim galite prisipirkti daug vokiečių, jei manot, kad jie visus triuškins ir pan. Iki birželio 8 dienos galėsite keisti sudėtį kaip panorėję keitimai neribojami, tačiau prasidėjus čempui jie bus limituoti.

Kodas prisijungti prie mano sukurtos lygos pavadinimu "juventus.lt" yra 284889-91298

Tiesa, prieš tai turėsite užsiregistruoti UEFA puslapyje, jei nesate - http://en.euro2012fantasy.uefa.com/

Taisyklės, kokiu principu renkami taškai štai čia - http://en.euro2012fantasy.uefa.com/rules/

Sėkmės ;)
čia priėjo brazilofobas...

V3ln1as
Legenda
Legenda

Post by V3ln1as » 2012 06 08 11:22 am

done :naughty:
You can change wives, religions or politican ideas, but you can not change the team you support!
:salikas:

Post Reply