Serie A 2014-2015 [ČEMPIONAI]

Moderator: Moderator

Requiem
Legenda
Legenda

Ats: Serie A 2014-2015

Post by Requiem » 2015 02 27 8:23 pm

Čia - mįslė, kurios racionalus protas neįmins.
Esu tikras, kad ne visi tokie atsilupėliai, bet lengvai pasiduodantys grupelės idiotų įtakai, tad - iš dalies atsilupėliai.

Yra gerų naujienų - Pogba sveikas, skausmas kllo dėl "raumens nuovargio", todėl klausimų dėl starto kaip ir nėra.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2015 04 16 9:39 pm

Daugiau nė menesį neliesta tema. Matyt, intensyvi kova dėl Scudetto davė savo. :]

Image

Allegri teks suregzti planą, kaip sustabdyti labiausiai in form komandą Apeninuose ir tuo pačiu nenuvaryti žaidėjų. Pergalė, aišku, prioritetas, tačiau pernelyg nedejuočiau ir dėl lygiųjų su sąlyga, kad rungtynes visi baigs sveiki, kaip ridikai. Įtariu, kad vaizdelis aikštėje nebus iš gražiųjų ir tiki takos nepamatysim.

Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Padoin - Vidal, Marchisio, Sturaro - Pereyra - Llorente, Tevez.
Marchetti - Basta, Cana, Mauricio, Lulič - Cataldi, Biglia, Mauri - Candreva, Klose, Anderson.

Taip norisi, kad Padoino neliktų po šio sezono.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Aivaza
Juventus
Juventus

Post by Aivaza » 2015 04 17 10:48 am

Man kažkodėl Padoinas kaip tik imponuoja šį sezoną. Aišku, jis nėra niekuo ypatingas, bet skyles užkišinėt, jis visai pravartus.
Image

xvim
Juventus
Juventus

Post by xvim » 2015 04 17 11:12 am

Aha, aš kaip tik prieš porą dienų su broliu apie Padoiną diskutavau, tai sakiau, kad jis man kažkuo primena Lietuvos kašio rinktinės Mindaugą Žukauską - anas iš pirmo žvilgsnio irgi tik vietą aikštėj užimdavo, bet buvo geras, nereiklus, neišsišokantis juodadarbis. O tokių kiekvienoj komandoj reikia, nes kai visi žvaigždės, tai po to prasideda pykčiai ir matavimaisi, kieno didesnis. O Padoinas, nors ir ribotų galimybių, bet spragas užkaišo ir nekelia bangų - matyt čia visa esmė ir yra.

Lazio laimėję 8 mačus iš eilės, rimta, labai rimta forma. Bet lygiosios man not an option, jau pastačiau babkes už juvę, tad jei nelaimės, tikrai dejuosiu, ypač po to, kai ir Bayernas man užvakar monetarinę kiaulę pakišo. :D

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2015 05 24 2:50 pm

Image

Iki absoliutaus iš eilės laimėtų Scudetto rekordo trūksta dar dviejų. Drastiškai nepasikeitus tendencijoms, kitamet susilyginsim su Grande Torino ir savo pačių pasiekimais. Na, oficialiai ir su Printer'iu, bet du iš jų 5 laimėtų priklausom mums. Sezoną galime baigti su 89 taškais - daugiau nei Conte buvo surinkęs per pirmus du sezonus.

Bent jau iki kito sezono nesikeis ir dar vienas fachtas:
- Nuo 2013 m. sausio (Sampa, 1:2) Juvė nepralaimėjo nė vienų Serie A rungtynių JS. 47 mačai, 42 pergalės ir 5 lygiosios.
Edoardo Agnelli.

Post Reply