PES

Apie viską

Moderator: Moderator

Powis
Legenda
Legenda

Re: PES

Post by Powis » 2011 04 21 10:11 pm

[quote=""Notorious""]Kada sulosim pirma geima? :D As jau daugiau zaides su nepazistamais, nei su zmonemis, kuriais 'bendrauju' cia ar Skype konfoje :]D
As namie bunu beveik kiekviena diena vakarais. nuo kokiu 21 val tikrai kas pas jus apie 23.... nejau miegot einate? :][/quote]

Nu tai sistema reikia patvirtint ar visiems tiks ir pan, o pradėt galim kad ir rytoj pradėt. Šiaip grįžiau aš į PES6 aikštynus tai dabar ten tenka nemažai lošt, bet atrasiu laiko abiems, nes ten tvarkraštis žmogiškas :)

[quote=""Arvaidas""]Reikia ir man PES'ą wining eleven atsisiūsti;] :galva: O notorious kartais neesi cs'o kanalo kažkurio lyg ir virtualnet-cs įkūrėjas ar kaip adminas.. :D[/quote]

Tai palaukt mums ir taves? :) Esi gal žaides ankščiau?

Arvaidas
Atsarginis
Atsarginis

Post by Arvaidas » 2011 04 21 10:12 pm

Galėtumėte išviso PES6 turnyrą daryti :), o šeip jums siūlau taip daryti.. Su kiekvienu priešininku sužaisti po 2 kartus ir kas daugiausiai taškų tūrės tas ir laimės. :) O taškai būtų taip.. Laimėjimas: 3. Lygiosios: 1. Pralaimėjimas: 0. :)

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 21 10:18 pm

[quote=""Arvaidas""]Galėtumėte išviso PES6 turnyrą daryti :)[/quote]

Nu jo, PES6 geras žaidimas, pats lošiu jau labai ilgą laiką, bet galiu pasakyt, kad WE9 gameplay'us yra įdomesnis ir įvairiapusiškesnis kažkoks. Beto, PES6 yra vienas didelis bugas tai cutbackai. Kas nežinot kas tai yra: http://www.youtube.com/watch?v=ebk6bqa1-v8 patyre žaidėjai, cutbackų nenaudoja, bet va kada dalyvauji pvz peslt turnyre kur 32 žmonės tarp dalyvių tai ten visokių kadrų yra, cutbackina ir pan, to pasekoje kyla daug ginčų už aikštės ribų. To dalyko labiausiai ir nemėgstu. O šiaip abu žaidimai geri, bet man WE9 > PES6 ;)

Arvaidas
Atsarginis
Atsarginis

Post by Arvaidas » 2011 04 21 10:20 pm

[quote=""Giovani""][quote=""Arvaidas""]Galėtumėte išviso PES6 turnyrą daryti :)[/quote]

Nu jo, PES6 geras žaidimas, pats lošiu jau labai ilgą laiką, bet galiu pasakyt, kad WE9 gameplay'us yra įdomesnis ir įvairiapusiškesnis kažkoks. Beto, PES6 yra vienas didelis bugas tai cutbackai. Kas nežinot kas tai yra: http://www.youtube.com/watch?v=ebk6bqa1-v8 patyre žaidėjai, cutbackų nenaudoja, bet va kada dalyvauji pvz peslt turnyre kur 32 žmonės tarp dalyvių tai ten visokių kadrų yra, cutbackina ir pan, to pasekoje kyla daug ginčų už aikštės ribų. To dalyko labiausiai ir nemėgstu. O šiaip abu žaidimai geri, bet man WE9 > PES6 ;)[/quote]
Kažkaip nesuprantu kas tas cutbackas.. Gal gali paaiškinti?

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 21 10:29 pm

[quote=""Arvaidas""][quote=""Giovani""][quote=""Arvaidas""]Galėtumėte išviso PES6 turnyrą daryti :)[/quote]

Nu jo, PES6 geras žaidimas, pats lošiu jau labai ilgą laiką, bet galiu pasakyt, kad WE9 gameplay'us yra įdomesnis ir įvairiapusiškesnis kažkoks. Beto, PES6 yra vienas didelis bugas tai cutbackai. Kas nežinot kas tai yra: http://www.youtube.com/watch?v=ebk6bqa1-v8 patyre žaidėjai, cutbackų nenaudoja, bet va kada dalyvauji pvz peslt turnyre kur 32 žmonės tarp dalyvių tai ten visokių kadrų yra, cutbackina ir pan, to pasekoje kyla daug ginčų už aikštės ribų. To dalyko labiausiai ir nemėgstu. O šiaip abu žaidimai geri, bet man WE9 > PES6 ;)[/quote]
Kažkaip nesuprantu kas tas cutbackas.. Gal gali paaiškinti?[/quote]

Nu šiaip tam video ir parodo nelabai gerai, bet cutbackas yra tada kaip bėgi kraštu ir atmeti pasą ant vidurio ir tada muši tokį smūgi "užsimojes" kaip tame video. Nuo jų labai sunku pasiginti ir visada praktiškai būna įvartis ir tai vadinama tiesiog PES6 Bugu, todėl bent jau užsienį jų naudot neleidžia (vien iš pagarbos varžovui), turi bent žingsni dėt kai tokioi situacijoj kamuolį gauni ar pan, o Lietuvos pes6 bendruomenėj kolkas šitos taisyklės paiso ne visi.
http://www.youtube.com/watch?v=NaBJ5bIGYKo čia nuo 0:22 sekundės tuos du smūgiu pažiūrėk va ten būtent ir yra cutbackai ;) nu pažaistum daugiau greitai sužinotum kas tai yra.

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 21 10:38 pm

Čia va Arvaidai gali pasisakytyt diskusiją jei plačiau domina - http://www.peslt.lt/forum/fair-play-pes-6-t2406.html

Arvaidas
Atsarginis
Atsarginis

Post by Arvaidas » 2011 04 21 10:45 pm

Dėkui. ;] Jau viską įkirtau kas čia per dalykas beproblemų.

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 04 22 12:45 am

[quote=""Arvaidas""]Reikia ir man PES'ą wining eleven atsisiūsti;] :galva: O notorious kartais neesi cs'o kanalo kažkurio lyg ir virtualnet-cs įkūrėjas ar kaip adminas.. :D[/quote]

Sveikas,
Na su CS'u mane sieja didele ir ilga istorija. Mano nickas CS'e yra Mope. Losiau uz Reset komanda. Notorious buvo mIRC nickas mano (dbr girdejau kazkas jau ji naudoja kitas...)

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 04 22 8:12 am

wow reset :)) man teko lost 2vs2 pries viena zmogu is resetu ir jo drauge, ir sunkiai bet laimejom, tai mane su draugu kodais isvadino :/

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 04 22 11:57 am

Vienas mano geriausiu draugu vardu Arturas, nickname Guppy ir jo drauge Kriste. Arturas mano kaimynas. As ji i CS'o liuna itempiau :D Po to jis tapo musu komandos kapitonu :)

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 04 22 12:31 pm

va va butent jie ir buvo :) dar atsimenu recordinau kad butu prisiminimui :D :D

Arvaidas
Atsarginis
Atsarginis

Post by Arvaidas » 2011 04 22 1:50 pm

Nice Notorious.. Žinau, kad dabar kažkas sėdi virtualnet-cs kanale su Notorious nicku ir valdo ten kaip sakant viską;]

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 04 22 5:29 pm

Na gerai, kad bent i geras rankas nikas perejo ir veikla panasia uzsiima :]]]]
esu sulaukes zinuciu, kad kazkas naudojasi mano nicku ir grasina kazkam snuki isdauzyt (ar kazkas pan)... bet cia buvo vienetinis atvejis :D
Anyway, mes cia apie PES.
:P

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 22 9:37 pm

Turnyras prasideda

Powis - Italy
Pintu - Argentina
Notorious - Holland
Silveris - Spain
Arvaidas - Brazil

Sistema: Visi sužaidžia su visais po du matchus, visiem sulošus 5 likes lentelėje iškrenta ir tada pusfinaliuose susitinka 1-4, 2-3. Viskas paprasta, pradedam. :up:

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 04 22 10:55 pm

Powis (Italy) 1:1 Pinturicchio (Argentina)
'5min - L. Messi [0:1]
90+min - V. Iaquinta [1:1]

Pasisekė man, kad išnešiau tašką šitam matche. Dėl kiek didokos praktikos stokos klydau nemažai, vien per pirmas 5 minutes kokius šansus turėjai vienam jų Messi ir įkalė įvartį. Įsivažiavus į rungtynes užvaldžiau aikšte, bandžiau lygint rezultatą, tuo tarpu kontromis žaides Pintu neišnaudojo kelių žiaurių progų, turėjo įstrigt jam Pastores gražus reidas pro gynėjus ir nepataikymas iš 3-4 metrų apskritai į vartų plotą. Na ir ką vyksta intensyvus, bet nesėkmingas ir dažniausiai be smūgiu užsibaigiantis presingas.. ir jau atrodo, kad iki matcho pabaigos liko vos keleta akimirkų, čia prabyla ne kas kitas o - Iaquinta netikėtų smūgiu nuo virspto nuginkluodamas vartininką ir iškovoja vieną tašką Italams. Neblogas jausmas paskutinę minutę įsūdyt. O šiaip kas liečia varžova matosi Pintu puikiai sugeba išnaudot puolėjus savo gerus, nes tikrai apsigint buvo sunku, tik kažkaip matosi irgi dar praktikos trūkumas ties kamuolio palaikymu ir pan. O šiaip GG. :jee:

Image

Statistika
Image

Post Reply