Manageris

Apie viską

Moderator: Moderator

Post Reply

Kokio managerio norėtumėte?

Poll runs till 2054 05 23 4:43 pm

Automatizuoto
11
46%
Foruminio
4
17%
Tinka abu variantai
5
21%
Nesiruošiu dalyvauti
4
17%

Total votes: 24

Powis
Legenda
Legenda

Manageris

Post by Powis » 2012 03 12 9:21 pm

Taigi, planuojame į tinklalapį įnešti daugiau pramogų susijusių su Italijos futbolu. Planuojamas rengti Serie A manageris, bet virš jo visdar kybo daugybė klaustukų, nes ne visi žmonės sutinka su siūlomomis sąlygomis ir t.t (sprendžiant ir esančios mažumos skype chate). Todėl nusprenžiau išklausyti ir kitų nuomones ir balsus kalbant apie šitą dalyką.

Pirmasis siūlomas variantas - Foruminis, kitaip tariant pačiame forume rengiamas manageris, kuris man asmeniškai savo paprastumu ir įdomumu pranoksta antrajį variantą, kurį aprašysiu vėliau.

Pliusai: Veiksmų laisvė (kitaip tariant, kuri savo taisykles jei tik to reikia), daugiau diskusijų (atsirastų dar daugiau veiksmo forume) ir kas svarbiausia viskas nemokama. :D
Minusai: Reikalauja daugiau laiko ir darbo iš dalyvių ir rengėjų, bei nėra tokių blizgučių kokie yra flashiname variante.

Automatinis variantas, toks koks kadaise buvo totalizatorius, o jeigu lyginant su kitu manageriu tai galima pateikti kaip pavyzdį uefa.com siūloma variantą ar pan.

Pliusai: Gražesnis apipavidalinimas, užima mažiau laiko dalyvaujant.
Minusai: Projektas kurkas sunkiau įgyvendinamas, nes tam reikėtų netgi dalyvių finansinės paramos, kadangi "free" managerio, kuris galėtų būti įdiegtas - nėra.

Taigi rinktis jums. Šitas dalykas pagal planus startuotų visu grečiu tik nuo kito sezono, bet svarstoma dar šitam sezone išbandyti taip vadinamą "beta" versiją.

Aivaza
Juventus
Juventus

Re: Manageris

Post by Aivaza » 2012 03 12 9:26 pm

Nemanau, kad aš vienas toks būsiu, tai gal gali trumpai papasakoti ką būtent reiks daryt šiame žaidime ? Kas išvis yra manageris ?

O šiaip aš kolkas už pirmąjį variantą.
Image

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2012 03 12 9:32 pm

[quote=""Aivaza""]Nemanau, kad aš vienas toks būsiu, tai gal gali trumpai papasakoti ką būtent reiks daryt šiame žaidime ? Kas išvis yra manageris ?

O šiaip aš kolkas už pirmąjį variantą.[/quote]

Prisipažinsiu, kad tiksliai nežinau kaip ten jį dabar vadina, bet lyg "Fantasy manager" ar kažkas tokio, tiesa taisykles žinau puikiai :mrgreen: Už tam tikrą pinigų sumą išsirenki komandą. 11 žaidėjų + atsarginiai. Ir tada sezono metu tu gauni taškus už tam tikrus jų atliktus darbus aikštėje realiu metu. Čia tik tokia trumpai apibūdinama žaidimo esmė, o sistemos ir t.t dabar nerašysiu ;)

Aivaza
Juventus
Juventus

Post by Aivaza » 2012 03 12 9:34 pm

[quote=""Powis""][quote=""Aivaza""]Nemanau, kad aš vienas toks būsiu, tai gal gali trumpai papasakoti ką būtent reiks daryt šiame žaidime ? Kas išvis yra manageris ?

O šiaip aš kolkas už pirmąjį variantą.[/quote]

Prisipažinsiu, kad tiksliai nežinau kaip ten jį dabar vadina, bet lyg "Fantasy manager" ar kažkas tokio, tiesa taisykles žinau puikiai :mrgreen: Už tam tikrą pinigų sumą išsirenki komandą. 11 žaidėjų + atsarginiai. Ir tada sezono metu tu gauni taškus už tam tikrus jų atliktus darbus aikštėje realiu metu. Čia tik tokia trumpai apibūdinama žaidimo esmė, o sistemos ir t.t dabar nerašysiu ;)[/quote]

O, įdomiai skamba. Galėsiu prisidėt kuom nors, jei reiks. :up:
Image

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2012 03 12 9:42 pm

I'm in. Taip pat galiu prisidėt tvarkant, mano manymu geresnį ir labiau įtraukiantį, foruminį managerį.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

vodkaLukas
Berretti
Berretti

Post by vodkaLukas » 2012 03 12 10:41 pm

super, laukiam ryškesnių projekto kontūrų :) :matri:
ImageImage

JulceJuve
Berretti
Berretti

Post by JulceJuve » 2012 03 12 10:52 pm

I'm in also. Dalyvauju Uefa.com manageri todėl žinau tik automatizuotą. Jis man priimtinas, nors jei išvystytumėt foruminį nematau problemos. Bet už seria manageri aš 5kiom galūnėm :crossed: :salikas:
Individualizmas negatyvia prasme - visų savo jėgų nukreipimas tik asmeninės naudos ir sėkmės siekimui. E.Fromas "turėti ar būti"

Silvestras
Berretti
Berretti

Post by Silvestras » 2012 03 12 11:33 pm

Dabar nelosiu jokem Manageri gal ir noretusi prisijungti aisku jei viskas butu graziai sudaryta :) ir pvz gal tik kokia Seria A lost ?

scratchy
Allievi
Allievi

Post by scratchy » 2012 03 13 12:35 am

Dalyvausiu ir aš, bet apie kitas Italijos komandas ir jose žaidžiančius žaidėjus nežinau. Išskyrus Juventus, Milan, Inter Napoli, Udinese.

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2012 03 13 2:27 am

[quote=""Merkininis""]I'm in. Taip pat galiu prisidėt tvarkant, mano manymu geresnį ir labiau įtraukiantį, foruminį managerį.[/quote]
Mes apsnekejom su kai kuriais ta forumini skype, tai kai kuriems pasirodysi, kad kartojuosi, bet pasakysiu savo nuomone. Mes turim sunkumu net 1 varzybu rezultata spedami viska dorai atlikt ir taskus tinkamai suskaiciuot, db issivaizduok, kad pries kiekviena tura turesi pasklebti savo pasirinktus zaidejus, kuriu bendra verte negales virsyti tam tikros sumos. Nekalbu apie tasku skaiciavima tinkama. O jei dar nebus galima imti kitu paimtu zaideju... Bukim realistais, tinkamai viska padariusiu bus 15-20% is zaidzianciu, kiek is ju gaus tiek tasku kiek is tikro uzdirbo vel klausimas...
Image

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2012 03 13 2:13 pm

aš irgi kažkaip suabejočiau, ar tikrai patys organizuodami susitvarkysime... Dabar reikia vieną rezultatą paskaičiuoti ir tai pilna klaidų, o ten reikės daugybės žaidėjų statistikas susekti ir surašyti... Ar ne lengviau, jau esančiuose savo mini lygas sukurt? Dalyvauju net 2 Serie A fantasy :
http://www.seriealive.com/live-fantasy-league/
ir
http://desafiocalcio.espndeportes.espn. ... /start.jsp , tai, manau, ir čia gal pavyktų sudalyvaut

V3ln1as
Legenda
Legenda

Post by V3ln1as » 2012 03 13 2:21 pm

[quote=""Baltas Wilkas""]aš irgi kažkaip suabejočiau, ar tikrai patys organizuodami susitvarkysime... Dabar reikia vieną rezultatą paskaičiuoti ir tai pilna klaidų, o ten reikės daugybės žaidėjų statistikas susekti ir surašyti... Ar ne lengviau, jau esančiuose savo mini lygas sukurt? Dalyvauju net 2 Serie A fantasy :
http://www.seriealive.com/live-fantasy-league/
ir
http://desafiocalcio.espndeportes.espn. ... /start.jsp , tai, manau, ir čia gal pavyktų sudalyvaut[/quote]

o cia negalima daryt savo atskiros lygos ar cempionato? sukuri lyga su passwordu ir jungiasi savi tik?
bent jau budavo uefa.com fantasy taip...
You can change wives, religions or politican ideas, but you can not change the team you support!
:salikas:

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2012 03 13 2:24 pm

espn galima daryti savo lyga... esam net padarę ef.lt, bet ten tik 3 žmonės pasijungė... O kitas yra gerokai įdomesnis, bet kuriant savo lygą reikėtų mokėti... Tai dalyvauju atskirai... Bet gi galime čia pateikt savo duomenis ir sulygint :naughty:

uomis
Atsarginis
Atsarginis

Post by uomis » 2013 09 29 2:04 pm

Esu padaręs futbolo spėlionę http://www.t-winner.com/lt. Šiais metais tik UEFA, nuo kitų metų bus Lietuvos, Italijos ir kitų čempionatų spėlionės. Jei kam įdomu galit išbandyti. Tai dar ne galutinis variantas eigoje bus daromi pakeitimai.

svetkurim
Atsarginis
Atsarginis

Post by svetkurim » 2013 10 08 10:43 am

Už automatizuotą :)

Post Reply