Susitikimai

Viskas, kas susiję su Juventus...
FinoAllaFine
Allievi
Allievi

Re: Susitikimai

Post by FinoAllaFine » 2014 03 21 4:57 pm

[quote=""Powis""][quote=""FinoAllaFine""][quote=""Powis""]Jep, būtent. Andžejau čia kaip Merkininis sakė visi daugiau skaito, nei rašo. Tikrai naudinga pasidalinti tokiomis foto! [/quote]
Bet visgi nesakyk, įdomu kaip chebra, matydami tokias foto neturi jokio noro patys tame dalyvauti :)[/quote]

Kas sakė, kad neturi :?: Šiaip piniginiai sumetimai daug ką varžo spėju. Argi varys iš Klaipėdos ar Šiaulių + ketvirtadienį. Na aišku kartą kitą galima..

Aš va atvarysiu , nors jau seniai turėjau būt, nors tas Kaunas vos 100km.. :oops:[/quote]

Nene, Povi, apie ne Vilniuje gyvenančius aš tikrai nekalbu :) Neanalizavau kolegų geografinio išsidėstymo, bet esu tikras, kad vilniečiai tikrai nėra absoliuti mažuma ;) Prisiminkim ir berods pernai planuotą visuotinį Lietuvos juventinų meet'ą - man dabar iš galvos iškrito kuo ten viskas baigėsi, bet man rodos baigėsi tuo, jog tiesiog absoliučiai daugumai neįdomu. Aj čia sena ir užknisusi tema, geriau gal nekapstyt. Yra kaip yra ir reikia džiaugtis bent tais, kurie nepatingi pajudinti sėdimųjų ir atlėkt iki La Birra :) Visiems jiems aplodismentai ir didžiulis respect'as :salikas: Peace, love and Forza Juve

snoopy55
Allievi
Allievi

Post by snoopy55 » 2014 03 21 6:25 pm

Tik nereikia cia stumti ant tu kurie neatvaziuoja i meet`us. Ne visi gi gali! Man asmeniskai is Siauliu prilakstyt ne kazka... Tuo labiau kai dazniausiai dirbu 6 dienas per savaite. Sekanti meet`a gal darom tiesiog Torine patikrinsim istikimiausius gerbejus :D ka cia Vilniuj balandzio 10 d. tai geriau Torine :salikas:

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2014 03 21 8:08 pm

[quote=""snoopy55""]Tik nereikia cia stumti ant tu kurie neatvaziuoja i meet`us. Ne visi gi gali! Man asmeniskai is Siauliu prilakstyt ne kazka... Tuo labiau kai dazniausiai dirbu 6 dienas per savaite. Sekanti meet`a gal darom tiesiog Torine patikrinsim istikimiausius gerbejus :D ka cia Vilniuj balandzio 10 d. tai geriau Torine :salikas:[/quote]

Kitą sezoną Snoppy patikrinsim ištikimiausius. Pasižiūrėk šitą topicą, kelionė planuojama ir neišvengiama :salikas: :alus:

viewtopic.php?f=23&t=1201

FinoAllaFine
Allievi
Allievi

Post by FinoAllaFine » 2014 03 21 11:40 pm

[quote=""snoopy55""]Tik nereikia cia stumti ant tu kurie neatvaziuoja i meet`us. Ne visi gi gali! Man asmeniskai is Siauliu prilakstyt ne kazka... Tuo labiau kai dazniausiai dirbu 6 dienas per savaite. Sekanti meet`a gal darom tiesiog Torine patikrinsim istikimiausius gerbejus :D ka cia Vilniuj balandzio 10 d. tai geriau Torine :salikas:[/quote]
Ėėėė, taigi ir sakau, kad iš kitų miestų čia tikrai neliečia. Taip, meet'as Torino bus patikrinimas, kątik įsirašei į pirmąsias gretas :D

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2014 03 22 12:02 am

O kai kas dirba idiotisku grafiku ir neretai isvis varzybu nemato... Kad ir vln.
Image

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2014 03 31 2:18 pm

Tai va. Per forumo nario Einoro kontaktus gavom žinutę štai tokią iš Estijos.
"hi! i will be in kaunas next week. do you know where the juve fans gather there to watch the lyon game?
i remember that on the main walking street there were some sport-pubs
of course on the same day there will be maybe zhalgiris game as it usally happens on thursdays ".
Ta proga siūlau padaryt žmogui staigmeną ir susirinkt į meetą Kaune. Kas už, kas prieš? Žinau, kad Kaune yra Juvės fanų, tik va bėda, kad bent aš asmeniškai nežinau kur būtų galima pasižiūrėt tokias varžybas, ta prasme kokiam bare. Reikia, kad viskas būtų 100 procentų garantuota. Gal kas turit minčių kavenskai? :) Būtų smagu, kad jeigu viskas tvarkoj, jog pasijungtų ir Vilniaus tifosiai. :heart:

PS. Žalgiris žais penktadienį, tai barai bus tušti, ramiai galim kažką susiorganizuot. :up: :alus:

eimkasp
Allievi
Allievi

Post by eimkasp » 2014 03 31 3:21 pm

Kaune yra Republic senamiestyje ir laisves alejoje, manau eitu susitarti nes ten rodo ivairiausias varzybas

FinoAllaFine
Allievi
Allievi

Post by FinoAllaFine » 2014 03 31 10:07 pm

[quote=""eimkasp""]Kaune yra Republic senamiestyje ir laisves alejoje, manau eitu susitarti nes ten rodo ivairiausias varzybas[/quote]
Ok, Republic, vieną pasiūlymą turim. Tai kauniečiai nori susiburt į vieną vietą pasirgt :salikas: už komandą, pakelt :alus: ? :jee: ar :cry: ?

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2014 03 31 10:13 pm

Į Laisvės alėjos Republicą skambinau. Pašnekovas tvirtai pasakė, kad rodys Maccabi - Bayern, krepšinį, Eurolygą..

Kad nieks nepadeda man daugiau, pasyvumas 100-procentinis. :faceplam: Gaila.

FinoAllaFine
Allievi
Allievi

Post by FinoAllaFine » 2014 04 02 1:07 pm

[quote=""Powis""]Į Laisvės alėjos Republicą skambinau. Pašnekovas tvirtai pasakė, kad rodys Maccabi - Bayern, krepšinį, Eurolygą..

Kad nieks nepadeda man daugiau, pasyvumas 100-procentinis. :faceplam: Gaila.[/quote]
Jo...aktyvumas stulbinantis. Gaila. Reiks atsiminti šitą prieš bent bandant priekaištauti vilniečiams, kad nesirenka minia žiūrėti rungtynių. Kauno Juventus fanams :redcard:

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2014 04 24 10:46 am

Ciao tutti,

siandien visi Juventiniai renkasi Vilniuje, pub'e La Birra, laukiame visu norinciu prisijungti prie paciu istikimiausiu Juventus sirgaliu! :salikas:
pradedame rinktis nuo 21val. Kudirkos aiksteje.
Merki, jeigu gali sukurk prasau event'a, aciu! :)
"Vincere non è importante. È l'unica cosa che conta!" Giampiero Boniperti.

Forza J.
Allievi
Allievi

Post by Forza J. » 2014 04 28 10:59 am

Sveiki visi! Rašau iš anksto, kad lengviau būtų planuotis: Ar rengiam meetą ketvirtadienį atsakomosioms su BENFICA?

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2014 04 28 11:27 am

Butinai :salikas:
Image

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2014 04 28 12:59 pm

Ciao tutti,

Vyrukai jau rezervuoti staliukai La Birroje, todėl laukiame visu! :salikas:
Ketvirtadieni turėtu būti daug tifosi'u, nes visų pirma mūsų mylimos komandos laukia vienos svarbiausiu sezono rungtynių ir dar po MFL rungtynių, visa Juventus.lt komanda važiuoja užsakomuoju reisu tiesiai į La Birrą :D
Povilai prie progos sukurk prašau event'ą FB, manau šįkart geriau visus sukviesti tiesiai į pub'ą, ten renkames nuo 21val.30min. :) nors tuo pačiu galima ir pareklamuoti FK Juventus.lt ir sukviesti chebrą palaikyti mus Fanų stadione(Linkmenų g.8), rungtynių pradžia 20val.30min. :) :salikas:
"Vincere non è importante. È l'unica cosa che conta!" Giampiero Boniperti.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2014 04 28 2:50 pm

Be problemų, rytoj pakursiu nurimus šiandienos rungtynių aistroms. :]
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Post Reply