Juventus varžybos gyvai

Viskas, kas susiję su Juventus...
Notorious
Primavera
Primavera

Re: Juventus varžybos gyvai

Post by Notorious » 2011 03 11 11:22 pm

Atsiprasau, siandien nieko nesu sudejes ar uploadines apart zadeto incidento tarp sirgaliu.
Stai nuoruoda: http://www.youtube.com/watch?v=FIDMZJJ4zdc
O tuo tarpu sedu rasyti aprasyma, istorija, ispudzius is keliones. Su smulkmenom. Jei kazkas nebus pamineta, ka jums aktualu - prasome klausti.

Notorious
Primavera
Primavera

Juventus - Milan. 04/05/2011

Post by Notorious » 2011 03 12 1:05 am

Izanga. As is literaturos pamoku ir apskritai lietuviu kalbos pamoku niekada negaudavau dideliu pazymiu ir mokykla baigiau su prastais LT kalbos pazymiais, tad nepeikit del nerisliu sakiniu, minties posukiu ar ko panasaus :]]] Interpretaciju dideliu nebus.

Visa kelione tapo imanoma deka mano mylimos merginos vardu Egle :heart: . Ji visada zinojo, kad Juventus yra ta komanda kurios zaidima noreciau pamatyti gyvai. Ji man nezinant pradejo organizuoti bilietu pirkima, kelione. Tik zinodama, kad jau yra zmogus kuris gali nupirkti bilietus ir pervedusi jam pinigus ji prasitare man. Juokaudamas sakau, kad ji tokiu budu ‘atkersijo’ man, nes as jai esu padares didziule staigmena neperseniausiai, susijusia su jos svajone. Na bet mes ne apie tai.

Taigi nuo pat momento, kai suzinojau jog tai GALI ivykti nenusterau vietoje. Jus tai puikiai matete is mano postu forume, trykstancio noro, jaudulio, negalejimo susikaupti, kvailu klausimu ir pan. - Atsiprasau uz tai. Bet jus mane turbut suprantate :]

Viska susipirkom ir uzsibookinom jau savaite pries varzybas, sestadieni, net neturint bilietu i pacias varzybas. Finger crossed! Meldemes, kad viskas pavyktu ir bilietus gautume.

Atejo pirmadienis ir man bunant darbe suzinojau, kad bilietai NUPIRKTI! Ar gali but geresne naujiena pirmadienio diena? - Nemanau :) Visa likusi savaites dalis praskrido nejucia, stai ir 5dienis. Susidedam manta, paskutinius kartus uzmetam aki i Google Mapsus, linkus, brosiuras ir einame miegoti. Sestadienio rytas. Lengvi pusryciai valgant tik tai, kas patikrinta (kad netycia skrandis nesustreikuotu ar dar koks biesas nepriverstu likti Dubline) ir vaziuojame i Dublino Oro uosta. Skrydis 12:15PM (Ryanair is Dublino skraido i Turina TIK sestadieniais, tai salyginai pasiseke). Skrydis truko mazdaug ~2 valandas, be didesniu oro duobiu (turbulencijos). Tupiam Turino oro uoste, kuris, pasirodo, yra gerokai nutoles nuo pacio miesto. (Tokiu detaliu nezinojau ir nesidomejau, nes kelionese dazniausiai organizuoja viska mano mergina (jai patinka tai daryti 8)), man tereikia priziureti, kad ji nesuklystu kur)). Oro uostas nedidelis, angliskai parasyto teksto nedaug, cia prasideda lengvi nervinimaisi, labai lengvi - nieko rimto :) Visgi piktogramos daugmas aiskios ir pries tai suzinojom nemazai informacijos is Egles bendradarbiu Italu. Oro uoste perkam bilietus i Autobusa kuris kursuoja daugmas kas pusvalandi (dazniau/reciau priklausomai nuo dienos laiko/savaites dienos). Bilieto kaina zmogui, jei perki ne is vairuotojo - 5.50 EUR (is vairuotojo berods 6.50 EUR). Jie parduodami netoli pagrindinio isejimo budeleje. Pardavejas Angliskai nelabai sneka, taciau mes ji, o jis mus suprantam ir to gana - mes sedim autobuse ir po keleto minuciu jau riedam link Turino centre esancios stoties (yra video is autobuso). Alpes mus pasitiko tik tik nusileidus zemiau debesu ir lydejo iki pat Turino. Grazu, tikrai. Po mazu keiciasi aplinka, daugeja daugiabuciu ir as sau mintyse, o veliau balsu Egles klausiu: "O tai kada prasides grazusis Turinas?", atsakymas buvo: "As to irgi klausiu saves"... Esu tikrai girdejes graziu atsiliepimu apie si miesta, bet ka maciau ir ka girdejau smarkiai prasilenke. Taip, as nebuvau siame mieste penkias dienas, o tik penkias valandas (grubiai), taciau vaziuojant autobusu miestas nepasirode patrauklus. (Esu nemazai keliaves, turiu su kuo lyginti). Kadangi vaziavome kitais tikslais, nebekreipem i tai demesio - sia tema nebekalbejome. Kelione autobusu truko apie 30 minuciu. Eismas mieste, kaip ir kituose Italu miestuose, padrikas. Sviesoforai neaiskus, ju daug, gatves pinasi viena su kita. Keistos autobusu juostos. Puse miesto israusta idant (kaip mum pasirode) padaryt pozeminius tunelius kaip Briuselyje (jei esate buve), naudinga - taciau labai bjauroja miesto (ir taip nekokia) isvaizda.

Islipam is autobuso, apsidairom ir deka Google Maps iskart suvokiame kur esame (palydovines foto rules). Keli simtai metru pestute ir mes stovime prie uzbookinto viesbucio Astoria (http://www.astoriahotel.it/). Darome Check-In. Kambari bookinom per Booking.com, nes: 1) 10EUR pigiau; 2) Mum nereikejo pusryciu, nes anksti lektuvas buvo kita ryta. Kambario kaina tiesiogiai 69EUR, per Booking.com - 59EUR. Viesbutis (vienu zodziu) - OK. Mes nebrabangos megejai. Bet jei listi i detales tai: kambarys buvo svarus, be blogu kvapu. Ranksluosciai, vienkartiniai zele ir t.t. kaip priklauso. Tuliko durys sulauzytos (stumdomos idant sutaupyti vieta) - bet mum tai nesudare dideliu keblumu ;] Ne is tu, kurie del to eitu prasyt pakeist kambari. Telikas su distanciniu (nezinau ar su kabeline - neidomu buvo). Kambarys nedidelis (matete is video). Pastatas senovinis, liftas antikvaras restauruotas, su rankomis atidaromomis durimis - faina :) Anyway, ten praleidome gal kokias ~9val max :-] (is kuriu 8 miego).

Palike daiktus begte isvarem ieskoti JuveStore! Eidami link jos kirtom aikste (video matet, foto parodysiu veliau). Eiti daug nereikejo, protingai parinkta viesbucio vieta (dekui Eglei), leido mums lengvai ir gana greit rasti viska. Pakeliui uztikom oficialia Juves bilietu parduotuve (joje klausiau ar ileis mane su fotiku i stadiona). Stai matome parduotuve... ir, em - Eile i komandos parduotuve?! Kas cia per fintai (pagalvojau sekundelei)... Bet po to prisiminiau, kad nesu kokios LT komandos parduotuves prieigose, o legendinio Juventus! Ne visi pirko, dalis tiesiog darydavo foto viduje prie/su maikemis rankose ar tiesiog uzdedavo nematoma "tick" - kad buvo parduotuveje. Izenges i parduotuve pajauciau kazkoki keista jausma, netikejau, kad esu joje. Begiojau nuo vienos vietos prie kitos, bet greit nurimau :) Spaude laikas. Parduotuve maza. Tikejaus kur kas didesnes, su atskirom vitrinom su iremintom maikutem ir pan. Bet viskas kompaktiskai sudeta. Uz prekystalio buvo keleta parduodamu maikuciu su parasais, kainuos nuo ~150 iki ~250 eur uz vnt. Apsizvalges stveriau paskutine L dydzio DP Oficialia maikute su Lega Calcio emblema (95EUR), chalata (50EUR) ir du pakabukus po 6 EUR. Kamuolio netureciau kur deti fiziskai. Bus dar laiko ji nupirkt :] Sovem atgal link viesbucio, nes dar reikejo kazka uzkasti pries varant i varzybas. Na ir aisku neiskentem nepasimatave ir padare fotosesije su tuo ka nupirkom ;] Maniske uzsivilkus marskinukus sako: "Net jauciu kaip mane glosto DP" :lol: Uhhhh, geros nuotaikos!

Pasidejom daiktus ir nuejom i parekomenduota "restorana" kitoje gatves puseje. Panasaus lygio kaip Vilniuje Savanoriuose Ceburekine, tik Italisko stiliaus ir kurioje dirbo "kebabu salies" personalas. Jie vietoje kepe picas, kebabus, paninius ir kt uzkandzius. Paemem po pica. 4EUR/vnt. Picos dydis kaip Ciliake butu normali ar net didele. Skanu. Issinesimui paemem po kebaba (pusryciams :D) - 2 EUR/vnt, mazas buteliukas Kolos - viso palikom ten ~19 EUR. I kambari, silciau apsirengt ir link Stadiono.

O cia prasidejo nuotykiai. Priimamajame panele ryskiai parukius ko buvo ar siaip kvailoka, nes savo zodzius keite kas minute ir nejo suprast jos iki galo. Tai ji sake nevaziuot su Autu, tai nevaziuot su Tramvajumi. Tai ji sako, kad neturi bilietu, tai jau staiga turi ir parduoda mums keturis (2 pirmyn, 2 atgal) Bilieto kaina - 1 EUR. Pasako mums numeri 'transporto' ir mes iseinam numoje ranka. Pasirodo, kad visgi mums reikejo Tramvajaus nr.4 kuris stoja uz 20metru nuo viesbucio ir veza beveik prie pat Stadiono (~5-10min pesti). Stovim stoteleje, su mumis ryskiai Juves fanai su atributika. "Valio. Bukim prie ju ir rasim vieta!" - pagalvojom. Atvaziavo Tram, sulipom. Mes prie "tifosiu" trinames ir svarstom: "O kas jei dalis ju vaziuoja ziuret gyvai, o dalis i kabaka?" - ir tada mums ima darytis nesaugu, nes mes nezinom nei kaip stotele vadinasi kur lipti reikia, nei kiek stoteliu vaziuoti. Stotele, dalis fanu lipa, kita - ne. "Pi...." - galvojam, ka daryt. Pabandziau laime ir paklausiau vieno angliskai ar mum cia reikejo lipt ar toliau vaziuot (rodydamas bilieta). Durys jau uzdarytos. Jis su sypsena sako: "Jums reikejo lipti cia", bet po pauzes pridure: "Na ir kitoje tinka - tik paeiti reikes". Tik staiga - neaisku kodel - durys vel prasivere lyg isgelbedami du Lietuvius paklydelius, o mes aisku sokom is Tram ir begom vytis anksciau islipusiu fanu. - Fui! Einan is paskos jiems po mazu eme girdetis stadiono gaudesys, fanu skandoutes - bet deja, ne Juves fanu, o Milan. Jie buvo LABAI girdimi. Priejus stadika vel prasti popieriai, nes ant bilietu rase vietas, o kur tos vietos ir sektoriai stadione - neaisku. Yra sektoriu numeriai, bet is ju naudos nekazka, kol nesi praejes apsaugos. Lakstem, klausinejom - niekas angliskai nekalba beveik, bet gal po kokiu 10 paklaustu zmoniu pagaliau randam i kuria eile stot. Praeje apsauga vel ieskom pas ka klaust kur eiti. Aciu dievui 'pataikom' ant labai paslaugaus, prikolisto Italo "Stewarto" kuris mus nuvede IKI PAT musu vietu! (Aciu didelis jam!)
:salikas: :salikas: :jee: :juventus:
VSIO. Stovim. Euforija. Negaliu akimis patiket. Negaliu suvokt, kad esu Ten. Tiek laiko svajota, tiek galvota ir pagaliau tai yra TIKRA.
Vietos superines. Pati pirma eile. ~50 metru iki aikstes. ~150 metru iki Milan sirgaliu ;]]]
Blogai: tvoros vartai geltoni uzstodavo nemazai vaizdo, kai veiksmas vykdavo kitoj aikstes puseje. TV zmogus irgi uzstodavo nemazai vaizdo. Galbut to nera, jei tavo eile kokia 3 ar 5ta. Pirmose ~5 o gal ir auksciau esanciose eilese stoveti negalima, jei nors vienas uz taves esantis zmogus pasako stewartui, jog nemato - manau tai yra nesamone. Atejai - tai sirk, palaikyk komanda, o ne sedek ir ziurek kaip 70metis pensininkas koncerte...
Na tai va. Toks va dalykas. Einant is varzybu palapinese maciau daug atributikos parduodamos. Tipo "F*** merda" salikai ir pan ;] (be normalios atributikos aisku).
Islaidos:
Lektuvo bilietai: ~20 Eur/vnt (be grizimo, nes grizinejom per Belgija)
Bilietas i varzybas: 60/vnt (Cia pigiausi i tas varzybas buve. Kitos varzybas buna pigesnes. Nuo 20 eur (moterims), nuo 40 eur - vyrams)
Nakvyne: 59
Maistas: 19 eur
Susisiekimas:
Bus - 5.50/vnt
Tram: 1/vnt
P.S. Isigyta atributika prie islaidu neskaiciuojama! :jee:
Nuoruoda i foto albuma (ten yra nemazai foti is Gento)
P.S2 Net nezinojau, kad skriptas idiegtas, kad keistu komanda AC *ilan i Bilan. Great stuff! :lol:

JUVE! :salikas: :juventus:

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 03 12 12:20 pm

Nuosekliai ir įdomiai aprašei viską, dėkuj lb :up: Įdomu buvo paskaityt kaip kas ten vyksta. Dabar turiu dar klausimą. Žinau, kad Milanistų daug atvyko į Turiną, bet jie rimtai didesnį sukėlė triukšmą negu mūsų Ultros? Aišku, tu niekur nerašej, kad jie sukėlė didesnį triukšmą, bet, kad jie buvo labai girdimi sakei tai iš to man kyla klausimų.. Aišku aš pats netikiu, kad jie prarėkė mūsiškius ir pan, bet dėl bendro įdomumo čia. :roll: O šiaip tai labai ant gero matcho pataikei nekalbant apie rezultatą, nes turėjai pamatyt daug įdomių užkulsinių žaidimų tarp ultrų. :D

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 03 12 1:02 pm

seile net bega beskaitant :D butu smagu kada grupelei nuvaziuot i varzybas :)

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 03 12 3:43 pm

Eineri, pasitaupyt tikrai galima, kad nuvaziuoti ten (Lietuvoje gyvenant). Kaip matai sanaudos nera labai dideles. Aisku siek tiek kitoks santykis, kai as alga gaunu eurais, bet... manau vistiek nera daug.
Giovani, zinok as irgi buvau nustebes smarkokai. Juves fanu nebuvo daug (garso atzvilgiu). Kai artejom prie stadiono ir stovejome eileje prie apsaugos girdejosi pagrinde Milano skanduotes, dainos ir rekavimai. Galbut is dalies del to, kad iejimas buvo grynai prie ju tribunos. TACIAU, paciu varzybu metu daugiau girdejosi Milan sirgaliai, o ju dainas ir skanduotes Juves fanai tiesiog nusvilpdavo, o ne atsakydavo tuo paciu. O kitos puses Curva isvis isgirdau tik antro kelinio pabaigoje, nesuprantu kodel ten isvis tyla buvo. Beto taip ir likau nesuprates - kur butent buvo Drughi? Salia Milano? Ten kur metesi bambioskem tom? Ar kitoj aikstes puseje? (Pasistengsiu gal siandien sulipdyt visus likusius moviekus). Tik ka grizau po futbolo, dusas ir eisim i mergina i kina ziuret Paul arba Rango ;]
Sieras.

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 03 12 4:17 pm

[quote=""Notorious""]Eineri, pasitaupyt tikrai galima, kad nuvaziuoti ten (Lietuvoje gyvenant). Kaip matai sanaudos nera labai dideles. Aisku siek tiek kitoks santykis, kai as alga gaunu eurais, bet... manau vistiek nera daug.
Giovani, zinok as irgi buvau nustebes smarkokai. Juves fanu nebuvo daug (garso atzvilgiu). Kai artejom prie stadiono ir stovejome eileje prie apsaugos girdejosi pagrinde Milano skanduotes, dainos ir rekavimai. Galbut is dalies del to, kad iejimas buvo grynai prie ju tribunos. TACIAU, paciu varzybu metu daugiau girdejosi Bilan sirgaliai, o ju dainas ir skanduotes Juves fanai tiesiog nusvilpdavo, o ne atsakydavo tuo paciu. O kitos puses Curva isvis isgirdau tik antro kelinio pabaigoje, nesuprantu kodel ten isvis tyla buvo. Beto taip ir likau nesuprates - kur butent buvo Drughi? Salia Milano? Ten kur metesi bambioskem tom? Ar kitoj aikstes puseje? (Pasistengsiu gal siandien sulipdyt visus likusius moviekus). Tik ka grizau po futbolo, dusas ir eisim i mergina i kina ziuret Paul arba Rango ;]
Sieras.[/quote]

Tai čia faktas, kad Milanistas per kitą įėjimą įleidžia, tu buvai šalia jų todėl matyt ir susidarė toks įspūdis. Šiaip Drughi buvo visiškai priešingoje pusėje nuo taves, o Vikingai, Nucleo ir kt. buvo tie, kurie ten svaidėsi petardomis. http://www.youtube.com/watch?v=n3LSaM_r8GI Čia įdomus video, kai Drughi skandavo Luciano Moggi! o prie taves sėdėje buve ultrai atsakė, Marottos skanduote taip parodydami, kad juo pasitiki ir taip gavosi savotiška konftrontacija tarp savų fanų, kurių pažiūros išsikyrė. Bet šiaip puikiai suprantu, kad sunku kažką girdėt ir suvokt kada ten esi, viskas suprantama.

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2011 03 12 8:36 pm

Tai va, kad uzrasai Drughi buvo kitoje puseje (man po kaire). Ten jie reiskias ir buvo, bet is ju puses jokiu skanduociu nebuvo visas varzybas, tik i pabaiga kazka pradejo jie rekaut. O gaila - garsiai reke :-]

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2011 03 12 8:48 pm

[quote=""Notorious""]Tai va, kad uzrasai Drughi buvo kitoje puseje (man po kaire). Ten jie reiskias ir buvo, bet is ju puses jokiu skanduociu nebuvo visas varzybas, tik i pabaiga kazka pradejo jie rekaut. O gaila - garsiai reke :-][/quote]

Tai matyt ir rėkavo jie tik "Luciano Moggi ir La Juve siamo noi", kur tam youtubes lin'ke numečiau :D

Juventini
Berretti
Berretti

Post by Juventini » 2011 03 13 1:08 am

[quote=""Notorious""]Tai va, kad uzrasai Drughi buvo kitoje puseje (man po kaire). Ten jie reiskias ir buvo, bet is ju puses jokiu skanduociu nebuvo visas varzybas, tik i pabaiga kazka pradejo jie rekaut. O gaila - garsiai reke :-][/quote]

keista.. as kai buvau varzybose, tai DRUGHI siaute kaip reikalas beveik nenutildami... gal protestavo jie siose rungtynese ar siaip kazkokia akcija vykde...
Image

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2011 03 13 1:43 pm

uzkniso rezultatai drughi tai ir nesireiske perdaug :)

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2012 09 21 2:37 pm

Sveiki Juventini,

nenoriu girtis, bet ir man galu gale pavyko gyvai pamatyti Juventus rungtynes :)
issipilde mano svojone Londone, 2012-09-19 per CL rungtynes pries Chelsea komanda.
nuotrauku turiu nedaug, daugiau video turiu, tik kokybe na pati geriausia, pabandysiu cia kelias foto imesti :)
Seip viskas buvo super, net iki siol sunku patiketi, kad visa tai buvo ne sapnas :D

FORZA GRANDE JUVE!!! :salikas:
"Vincere non è importante. È l'unica cosa che conta!" Giampiero Boniperti.

Silvestras
Berretti
Berretti

Post by Silvestras » 2012 09 21 2:49 pm

Super dziaugiosi uz tave , sunku buvo gaut bileta? Imesk video ir ft ;]

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2012 09 21 2:59 pm

[quote=""Silvestras""]Super dziaugiosi uz tave , sunku buvo gaut bileta? Imesk video ir ft ;][/quote]

aciu :) nebuvo sunku, nes biletus pirko mano brolio bendradarbis kuris yra Chelsea fanas jis turi fano kortele, todel kai tik pasirode prekyboje biletai(t.y. rugsejo 10d.) ta pacia diena jau turejome biletus, kaina 35 svarai uz viena. Beje kaip man geriausiai imesti foto ir video? nes bandziau paprastai ikelti, tai rase, kad per didelis failas.

bianconerri
Berretti
Berretti

Post by bianconerri » 2012 09 21 3:12 pm

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

vytautas
Berretti
Berretti

Post by vytautas » 2012 09 21 3:43 pm

Baltai juodas pavydas :) dziugu uz tave! :) Forza Juve! :salikas:

Post Reply