TOTALIZATORIAUS diskusijos

Viskas, kas susiję su Juventus...
Aivaza
Juventus
Juventus

Re: Juventus Totalizatoriaus Diskusijos.

Post by Aivaza » 2012 05 03 5:12 pm

Nu šaunuolis tu, galėsi kitais metais vest, mielai jame dalyvaučiau. O aš vedu pagal tokias taisykles, nematau net kur skubėti. Vistiek dabar stato jau tik pirmas penkioliktukas ir jie, kažkaip, suspėja.
Image

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2012 05 04 11:42 am

vietoj savo rašliavos, geriau būtum sekantį turą paskelbęs...
Nesiruošiu gražų šiltą savaitgalį laukti, kol "tamsta" teiksis paskelbt turą. Geriau praleisti tą laiką gamtoje. Taigi savo spėjimą pateiksiu čia:

Cagliari 1 - 2 Juventus

Cagliari: Pinilla
Juventus: Vucinic, Vidal

Aivaza
Juventus
Juventus

Post by Aivaza » 2012 05 04 2:29 pm

Jei sulygini, leidžiamą laiką gamtoje ir savo spėjimą, kuris užima max 30 sekundžių, tai net nesinori diskutuot su tavimi. :up:
Image

Aivaza
Juventus
Juventus

Post by Aivaza » 2012 08 15 2:37 pm

Taigi, reikia nuspręsti dėl šių metų totalizatoriaus. Ar darom kaip praeitais metais, viską vedam patys ar padarom kaip užpraeitais su automatizuota mašinėle ? Jums spręsti. Aš galiu vėl užsiimti totu, jei kas norės ir prisijungt prie manęs galės. (surimavau net :D)
Image

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2012 08 15 9:14 pm

[quote=""Aivaza""]Taigi, reikia nuspręsti dėl šių metų totalizatoriaus. Ar darom kaip praeitais metais, viską vedam patys ar padarom kaip užpraeitais su automatizuota mašinėle ? Jums spręsti. Aš galiu vėl užsiimti totu, jei kas norės ir prisijungt prie manęs galės. (surimavau net :D)[/quote]
Aš už rankinį. Automatas, prisiminus užpernai, užstrigdavo, blogai skaičiuodavo ir pan. Nebent Velnias savo magija panaudos ir padarys stabilų bei veikiantį.

Beje, dar vienas klausimas, yra norinčių spėlioti galutinę Serie A lentelę? Padarytume atskirą temą, surinktume visų spėjimus, temą užrakintume seife, o po sezono varytume vieni ant kitų, kas ir kaip nusišnekėjo bei nenoriai pasveikintume protingesniu pasirodžiusį calcio ekspertą.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2012 08 15 10:18 pm

Del lenteles butinai reikia. O del rezultato speliojimo, man labiau automatinis patiko. Apipavidalinimas grazesnis, visus rezus spet gali, net jei kartais ir sumaldavo suda automatas (nors as neatsimenu), bet juk ir aviza suklysdavo skaiciuodamas. O ir su tais spejimais pieva. Rasai rezultata 99-97 ir prirasai visiem po pora bankiu, po viso toto, turbut laimetojas butum :D anyway man uzpraeito sezono toto buvo super, kdl siemet darem rankini likau nesuprates apskritai
Image

liocha79
Allievi
Allievi

Post by liocha79 » 2012 08 15 11:39 pm

man nera skirtumo ar automatinis ar rankinis. bet kad tik butu kuris nors:)
del visos serios A, as nedalyvauciau, man labiau patiko tik JUVES rezultatu speliojimai.

mazHas
Giovanissimi
Giovanissimi

Post by mazHas » 2012 08 16 1:59 am

as uz automatini, kiek zinau velniukas kazka turi naujesnio padares
ar ne ? :salikas:
Image
Image
Image

V3ln1as
Legenda
Legenda

Post by V3ln1as » 2012 08 16 8:02 am

jo velniukas pajudejes siuo dalyku ir testaves toto tiek CL tiek EURO2012 :naughty:
tad ramiai galima bus daryt ;)

p.s. beto nieks nemaiso daryt ir toki ir toki ;)
nes spejimas rezo ir kas imusha irgi nera blogas variantas :D
You can change wives, religions or politican ideas, but you can not change the team you support!
:salikas:

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2012 08 16 8:20 am

[quote=""liocha79""]man nera skirtumo ar automatinis ar rankinis. bet kad tik butu kuris nors:)
del visos serios A, as nedalyvauciau, man labiau patiko tik JUVES rezultatu speliojimai.[/quote]
čia nesiūlo visos Serie A spėlioti, o tik galutinę sezono lentelę. Pasirašau ir už lentelę ir už toto (gali būti ir abu - automatinis ir ne)

liocha79
Allievi
Allievi

Post by liocha79 » 2012 08 16 11:23 am

ta as supratau;) man svarbu tik Juves vieta, ir mes busim pirmi. o kaip susideliuos kitos komandos, nesvarbu.

vodkaLukas
Berretti
Berretti

Post by vodkaLukas » 2012 08 16 12:42 pm

RAnkinis jaučiu geriau. Aišku aš tik pusę rezultatų spėju, bet sulošt smagu :D o galutinę lentelę norėčiau irgi spėti :)
ImageImage

Baltas Wilkas
Berretti
Berretti

Post by Baltas Wilkas » 2012 08 16 2:29 pm

tik galutinės lentelės rezultatų skaičiavimo principas man nelabai priimtinas, Geriausia būtų buvę, kad kiek vietų suklydai, tiek ir gauni minuso. Pvz. Spėju, kad Interas bus 10, o jis lieka 15. Tai -5 taškai... Pagal dabartinį skaičiavimą jei aš spėjau, kad jie bus 10, o koks liocha spėjo, kad jie bus 2 ir mes vienodai gauname po -3 taškus :?

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2012 08 16 3:20 pm

[quote=""Baltas Wilkas""]tik galutinės lentelės rezultatų skaičiavimo principas man nelabai priimtinas, Geriausia būtų buvę, kad kiek vietų suklydai, tiek ir gauni minuso. Pvz. Spėju, kad Interas bus 10, o jis lieka 15. Tai -5 taškai... Pagal dabartinį skaičiavimą jei aš spėjau, kad jie bus 10, o koks liocha spėjo, kad jie bus 2 ir mes vienodai gauname po -3 taškus :?[/quote]
Na, sezono pabaiga dar toli. Skaičiavimo sistemą iki to laiko galima pakeisti, jeigu dauguma pritars.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Anonymous

Post by Anonymous » 2012 08 16 6:19 pm

100% pritariu

[quote=""Baltas Wilkas""]tik galutinės lentelės rezultatų skaičiavimo principas man nelabai priimtinas, Geriausia būtų buvę, kad kiek vietų suklydai, tiek ir gauni minuso. Pvz. Spėju, kad Interas bus 10, o jis lieka 15. Tai -5 taškai... Pagal dabartinį skaičiavimą jei aš spėjau, kad jie bus 10, o koks liocha spėjo, kad jie bus 2 ir mes vienodai gauname po -3 taškus :?[/quote]

Post Reply