Claudio Marchisio

Diskusijos apie žaidėjus ir trenerius...
Requiem
Legenda
Legenda

Re: Claudio "Il Principino" Marchisio

Post by Requiem » 2011 11 22 9:11 pm

[quote=""Powis""]Kalbant apie tą video, tai nepatiko, kad tai pat kaip ir Pirlo atsiimdamas apdovanojimą Marchisio neturėjo jokio bent mažiausio kontakto su vienu iš Juventus memberių, kuris ta prizą jam davė. Kažkaip vien net nejauku pačiam bežiūrint, o tam bičiukui visai turėjo būt nejauku, nes jis akivaizdžiai taip stengėsi, kad į jį bent truputį atkrepitų dėmesį.. :?[/quote]

Matyt Conte stovi už kameros su bananu ir prižiūri, kad žaidėjai nesiblaškytų.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2011 11 23 8:20 pm

Įdomus straipsnis apie Claudio karjerą nuo vaikystės iki dabar :)

http://soccernet.espn.go.com/columns/st ... ce?cc=5739

Gražiausias Claudio įvartis:

[youtube:3bs8beas]http://www.youtube.com/watch?v=NAvYzKHtQ1Q[/youtube:3bs8beas]

Ir kelios įdomesnės foto:

ImageImage
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

kilga

Post by kilga » 2011 11 26 3:40 am

Gazzettos nuomone Claudio šiuo metu patenka į geriausių pasaulio saugų penketuką ir padarė interviu su juo.
- Claudio, dabar "Lazio" ir tada - "Napoli". Nemanai, kad tai tam tikras testas tavo komandai?
- Taip, tai labai svarbus momentas, kuris yra labai įkvepiantis. Dvi labai svarbios rungtynės per tris dienas - būtent, tai ir parodys, ko šiuo metu mes esame verti.

- Ką manai apie Scudetto?
- Mes vertiname kiekvienas rungtynes ir stengiamės būti aukščiau už visus kiek tai yra įmanoma.

- Koks yra minimalus tikslas šį sezoną?
- Bent jau trečia vieta. Aš noriu sugrįžti į Čempionų lygą. Mūsų komanda privalo grįžti į šį turnyrą.

- Kuo išsiskiria dabartinis "Juventus"?
- Man tikrai patinka tai, kad net ir 90-ąją rungtynių minutę mes vis dar 4-5 žaidėjais puolame priešininko vartus. Aš matau šiame "Juventus" mentalitetą, jėgą ir pasitikėjimą tarp žaidėjų. Be to, mes turime puikią gynybą.

- Tave lygina su Tardelli, bet kas iš tikrųjų buvo tavo vaikystės dievaitis?
- Del Piero buvo mano dievaitis.

- Galbūt dar kažkas?
- Man visada patiko Gerrardas. Prisimenu Čempionų lygos finalą, kur "Liverpool" laimėjo prieš "Milan". Įsiminė tas momentas, kai Gerrardas, ką tik buvęs vienoje linijoje su puolėjais, po minutėlės jau atidirbinėjo gynyboje. Tokio saugo dar nebuvau matęs.

- Claudio, šiemet žaidi ypač gerai. Kam už tai turėtum būti dėkingas - Conte ar Prandelli?
- Patirčiai ir laikui. Metai po metų, aš bandžiau žaisti vis geriau ir geriau. Aš visada žiūriu mūsų rungtynes per televizorių, analizuoju savo žaidimą ir bandau padaryti išvadas, kur aš galėjau sužaisti geriau. Per savo karjerą aš žaidžiau daug skirtingų pozicijų, tai man davė papildomą patirtį. Dabar suprantu, kad šiuo metu aš žaidžiu geriausioje pozicijoje.

- Pirlo, Vidal ir Marchisio. Tai geriausias saugų linija Europoje?
- Šiuo metu dar negalima taip teigti, patvirtins arba paneigs šį faktą Čempionų lyga. Be abejo nereikia pamiršti Pazienza ir Marrone - pirmasis yra visada pasiruošęs išbėgti į aikštę ir padėti komandai, antrajame matau daug perspektyvų.

- O jei prie jūsų prisijungtų Montolivo?
- Nenoriu dabar kalbėti apie transferų rinką, nes tai būtų nesąžininga mano komandos draugų atžvilgiu. Galiu pasakyti, kad turime stiprią ir konkurencingą komandą. Vėlgi, patvirtins arba paneigs šį teiginį tik Čempionų lyga.

- Kas iš bianconeri nusipelnė "Oscar del Calcio"?
- Tikriausiai banalu kalbėti apie Andrea Pirlo, todėl aš dar paminėčiau Andrea Barzagli, kuris šiais metais yra tiesiog nuostabus.

- O Vidal?
- Jis stebina mane. Bėgioja po aikštę, kaip pamišęs. Kartais netgi per daug bėga (juokiasi). Kartais aš jam sakau - "Arturo, mažiau bėgiok, čempionatas ilgas".

- Ką turi Conte, ko neturėjo kiti treneriai, kurie dirbo su "Juventus" po Calciopoli?
- Noriu pasakyti, kad jis padėjo mums atsikratyti baimių ir nepasitikėjimo savo jėgomis. Tai sustiprino mūsų charakterį ir ryžtą, taip pat suprasti, kas vyksta aplink mus. Be to, daug prisidėjo ir sėkmė. Noriu pasakyti, kad prie Ferrara, mes žaidėme irgi gerai. Mes laimėjome rungtynes po rungtynių ir atrodė, kad viskas yra gerai ... Tiesa yra tai, kad futbolas yra pilnas netikėtumų.

- Rinktinė. Koks jos likimas?
- Mes norime laimėti. Norėdami tai padaryti, mums reikės nugalėti Ispaniją ir Vokietiją.

- Ką manai apie Balotelli?
- Aš jį pavadinčiau problemišku, bet tai yra tikras aukso berniukas. Jis yra kuklus ir visada klausia patarimų. Jis nori nustebinti publiką ir aš jus galiu patikinti, kad tai yra išskirtinis jaunuolis.

- Ar jis galėtų žaisti už "Juventus"?
- Žinoma, tai yra puikus žaidėjas. Deja, neseniai kalbėjau su juo ir jis man pasakė, kad jis nenori palikti "City". Taigi, mums teks džiaugtis jo žaidimu rinktinėje.

scratchy
Allievi
Allievi

Post by scratchy » 2011 11 26 12:23 pm

Man asilui paaiškinkit Marchisio laimėjo Seria A mėnesio žaidėjo apdovanojimą?

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2012 01 01 8:43 pm

Image
Edoardo Agnelli.

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2012 01 19 5:25 pm

Claudio šiandien sukakojo 26 metai, sveikinimai jam :salikas: :alus:
[youtube:2sflm5yh]http://www.youtube.com/watch?v=BP3atYfDZBc[/youtube:2sflm5yh]
Edoardo Agnelli.

scratchy
Allievi
Allievi

Post by scratchy » 2012 01 19 6:37 pm

Sveikinu.

Silvestras
Berretti
Berretti

Post by Silvestras » 2012 03 12 2:36 pm

Taigi pasveikinkime musų Claudi jam šendien gimė sūnus Leonardo :) :applause: :applause: :applause:

Image

Image

Requiem
Legenda
Legenda

Post by Requiem » 2012 03 12 3:02 pm

Dar vienas :salikas:
Edoardo Agnelli.

Pinturicchio
Juventus
Juventus

Post by Pinturicchio » 2012 03 12 3:24 pm

:salikas:
Image

Notorious
Primavera
Primavera

Post by Notorious » 2012 03 12 3:31 pm

Kai gerumo ;-]
:salikas: Sveikinimai jaunajam tevui ;]

Juventini
Berretti
Berretti

Post by Juventini » 2012 03 12 3:49 pm

Saunuolis Claudio :applause: :up:
Image

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2012 05 19 11:05 pm

Image

Silvestras
Berretti
Berretti

Post by Silvestras » 2012 05 20 10:31 am

Rafael Nadal ! :D nors tenisu nesidomiu bet top 5 raketes is face atpazystu ;]

Powis
Legenda
Legenda

Post by Powis » 2012 07 24 2:13 pm

Mūsiškis ant Fifa13 viršelio skirto Italijos rinkai.

Image

Post Reply