Perkam - Parduodam

Perėjimai, naujienos, gandai...
scearys
Juventus
Juventus

Re: Perkam - Parduodam

Post by scearys » 2016 06 22 7:35 pm

Jūs pažiūrėkite kaip jis po įvarčio elgiasi šokinėja kaip koks orangutangas. Pvz. Į Adp pažiūrėjus matosi intelektas inteligentiskumas, ar į tą patį Totti. Atrodo kaip gladiatoriai, kaip lyderiai, o Pogba atrodo intelekto nesuzalotas budulis skiauteretas sokinejantis ir rekaujantis kaip beždžionė. Jis lyderiu ir sektinu pavyzdžiu niekada nebus. Aplamai neatsimenu nė vieno negro, kuris būtų komandos lyderis ir žvaigžde Europoje.

juvi
Primavera
Primavera

Post by juvi » 2016 06 22 7:44 pm

Tu tiesiog tęsi įžeidinėjimus maišytus su rasizmu. Nėra jokio pagrindo tavo kalboje, lygiai taip pat kaip anksčiau būdavo su Pinturinchio, kuris taip pat turėdavo simpatijas/antipatijas ir jam būdavo nebesvarbu kaip kas sužaidė.

ADP inteligentiškai iškišdavo liežuvį per visą veidą ir bėgdavo palei galinę liniją. Tikrai labai solidžiai atrodė vyrukas :)

scearys
Juventus
Juventus

Post by scearys » 2016 06 22 7:54 pm

Palyginkime:

Image
Image
Image

JulceJuve
Berretti
Berretti

Post by JulceJuve » 2016 06 22 8:32 pm

O D**ve... Kai jau atrodo apsipratom su Sceario charakteriu ir nesamonem islindo dar daugiau baisybiu. Pasaulis kinta ir labai greitai. Modernus mastymas homo sovieticus atstovam dazniausiai yra sunkiai pasisavinimas... bet kad rasizmas islys cia... Pogba nori buti cool ir yra cool pagal siuolaikinius POP kulturos standartus. Gi visi (dominuojanti kultura, kurios gerbejas pats nesu) ±20meciai elgiasi kaip jis, tai ir jis taip pat.

Aliuzija i Baloteli tai tikrai netinkama.

Linkiu keleta simtu kartu giliai ikvepti ir siandien neberasyti. Perskaityk rytoj, ka pats cia parasei ir pamastyk ar tikras inteligentas, futbolo dzentelmenas kaip musu visu gerbiamas Del Piero kalbetiurasytu tokias nesamones? Kas gali buti lyderiu kas ne? Pele, Mandela (daugiau nei futbolo lyderis?/ Obama? ir N kitu pvz)... Geda Scearys, GEDA!!!
Individualizmas negatyvia prasme - visų savo jėgų nukreipimas tik asmeninės naudos ir sėkmės siekimui. E.Fromas "turėti ar būti"

clon'ass
Juventus
Juventus

Post by clon'ass » 2016 06 22 8:43 pm

totti paminetas etalonu :D.. sorry, su visa pagarba jo talentui, bet kaip zmogus aiksteje daznai budavo tikras chamas..

scearys
Juventus
Juventus

Post by scearys » 2016 06 22 8:54 pm

Eikit jūs liberastai, jums pasakys, kad myzti į burną yra gerai ir jau kartosite ant rytojaus kaip myzalai yra gerai. Man negras yra negras ir man nepaaiskins negrofobai ką ir kaip reikia vadinti. Dar pasakykite, kad pyderastus, gėjais reikia vadinti. O grįžtant prie temos, tai Pogba neturi mentaliteto būti lyderiu, jam geriau Twitter ar instagram kokia nuotrauką įdėti. Ir man gėda, kad tokiam niekalui atidavė 10 Numerį po Adp, Tevez, Platini, Zidane. Matėm koks jis lyderis sezono pradžioje matome koks jis lyderis Fra rinktinėje. Kai Dybala pradėjo tempti komandą ir nuo jo nukrito lyderio etiketė, tik tada po truputį žaisti pradėjo. Jis šiaip geras antras ar trečias žaidėjas komandoje, tad Reale jam Malmonado ir Bale rankšluosčius pardavinėti pats tas.

clon'ass
Juventus
Juventus

Post by clon'ass » 2016 06 22 9:30 pm

apie ka tu ble cia sneki? kuriame isties galingame klube vos 22-23 amziaus jaunuolis turi tureti lyderio ir autoriteto etikete?
zizu, platini, tevez, adp - visi buvo autoritetai sulauke 27-30, savo pike..
nei dybala, nei pogba, nei kuris kitas is jaunuoliu nebuvo praejusi sezona nei lyderiu, nei autoritetu.. gigi ir gynybos siena yra autoritetas, tikrasis juves stuburas..
sneka cia apie sezono pradzia, lyg visus sunis teisinga pogbai ant peciu sukart del prasto starto :lol:.. esme, kad juve yra organizmas, o ne pogbos, messi ar ronaldo klubas.. nuolat pabreziama, kad joks zaidejas nera auksciau klubo.. palaikoma drausme, visi vieningi ir nera jokio "as"..

Aivaza
Juventus
Juventus

Post by Aivaza » 2016 06 23 12:13 am

Man negras yra negras ir man nepaaiskins negrofobai ką ir kaip reikia vadinti. Dar pasakykite, kad pyderastus, gėjais reikia vadinti.
už šitą instant banas turės būt. Pienburni tu, užaugęs prie ruso su savo žiauriai siaura pasaulėžiūra. Visad nustembu, kai tokių dundukų kaip tu dar yra ir kaip tu sugebi taip rasistiškai kalbėt XXI. amžiuje. Tavo nuomonė visiška bevertė, kai tokius šūdus čia drėbstai. Linkiu tau perskaityt daugiau knygų ir atsimerk bei pažiūrėt kokiam pasauly gyveni, o ne trūnyt savo debiliškoj pasaulėžiūroje ir visus tik šmeišti su savo negatyvu.

Padėjai suprast tavo poziciją, kai tiek daug kartų nusišnekėjai. Linkiu tau išvemt savo šūdinas mintis ir stereotipus.
Image

FinoAllaFine
Allievi
Allievi

Post by FinoAllaFine » 2016 06 23 2:52 am

Aivaza wrote:
Man negras yra negras ir man nepaaiskins negrofobai ką ir kaip reikia vadinti. Dar pasakykite, kad pyderastus, gėjais reikia vadinti.
už šitą instant banas turės būt. Pienburni tu, užaugęs prie ruso su savo žiauriai siaura pasaulėžiūra. Visad nustembu, kai tokių dundukų kaip tu dar yra ir kaip tu sugebi taip rasistiškai kalbėt XXI. amžiuje. Tavo nuomonė visiška bevertė, kai tokius šūdus čia drėbstai. Linkiu tau perskaityt daugiau knygų ir atsimerk bei pažiūrėt kokiam pasauly gyveni, o ne trūnyt savo debiliškoj pasaulėžiūroje ir visus tik šmeišti su savo negatyvu.

Padėjai suprast tavo poziciją, kai tiek daug kartų nusišnekėjai. Linkiu tau išvemt savo šūdinas mintis ir stereotipus.
Problema, kad užbaninus išlys kitu nicku ir tiek. Debilus banink nebaninęs, jie vis tiek grįš. Siūlau šia proga adminam sukurti kelis emoticonus su Pogba šukuosenom. Aivaza - jis neskaitys, nes nepratęs, o pasaulis jam per nykus dairytis aplink, jis liks trūnyti.

Forza Juve!

FinoAllaFine
Allievi
Allievi

Post by FinoAllaFine » 2016 06 23 2:56 am

scearys wrote:Eikit jūs liberastai, jums pasakys, kad myzti į burną yra gerai ir jau kartosite ant rytojaus kaip myzalai yra gerai. Man negras yra negras ir man nepaaiskins negrofobai ką ir kaip reikia vadinti. Dar pasakykite, kad pyderastus, gėjais reikia vadinti. O grįžtant prie temos, tai Pogba neturi mentaliteto būti lyderiu, jam geriau Twitter ar instagram kokia nuotrauką įdėti. Ir man gėda, kad tokiam niekalui atidavė 10 Numerį po Adp, Tevez, Platini, Zidane. Matėm koks jis lyderis sezono pradžioje matome koks jis lyderis Fra rinktinėje. Kai Dybala pradėjo tempti komandą ir nuo jo nukrito lyderio etiketė, tik tada po truputį žaisti pradėjo. Jis šiaip geras antras ar trečias žaidėjas komandoje, tad Reale jam Malmonado ir Bale rankšluosčius pardavinėti pats tas.
O čia jau taip perspaudei, kad o vaikyti. Pradėk gailėtis :)

ItalasLTU
Juventus
Juventus

Post by ItalasLTU » 2016 06 23 7:05 am

JulceJuve wrote:Geda Scearys, GEDA!!!
Tiesa, tiesa... 8)

xvim
Juventus
Juventus

Post by xvim » 2016 06 23 9:28 am

Kai pagalvoji, baisus tas sceario gyvenimas. Visur aplink tik beždžionės, pyderai, liberastai, tik jis vienas, vargšas, gražus ir pūkuotas čia stovi, bando už komandą sirgt, bet ir joje negrai į lyderius pradėjo lįst. Nu siaubas, kur pasaulis ritasi.

Eineris
Primavera
Primavera

Post by Eineris » 2016 06 23 10:05 am

Scearys vel ant pigiu narkotiku soko.. Tau gydymo reikia ir keliu kursu ne vieno..

Scearys2
Atsarginis
Atsarginis

Post by Scearys2 » 2016 06 23 12:34 pm

Cia vat parodot tolerastai, kaip negerbiat patys kitu nuomones. Patiems primete nuomone kaip mastyti ir kas gerai kas ne. Patys bijote visko ir diskriminuojate kitu zmoniu nuomone! As nebijau mastyti kitaip ir reiksti savo nuomones. O kitos nuomones jus bijote, todel kaip bailiai blokavote mano acc. Galite nesistengti blokuoti vel. I sita jusu gejiska tolestu paverkiojimu kampeli daugiau negrysiu.

Aivaza
Juventus
Juventus

Post by Aivaza » 2016 06 23 12:49 pm

Scearys2 wrote:Cia vat parodot tolerastai, kaip negerbiat patys kitu nuomones. Patiems primete nuomone kaip mastyti ir kas gerai kas ne. Patys bijote visko ir diskriminuojate kitu zmoniu nuomone! As nebijau mastyti kitaip ir reiksti savo nuomones. O kitos nuomones jus bijote, todel kaip bailiai blokavote mano acc. Galite nesistengti blokuoti vel. I sita jusu gejiska tolestu paverkiojimu kampeli daugiau negrysiu.
:D tau kalbėt apie diskriminaciją, dunduk. Ate, verksniuk, išmok gyvent dabartiniame pasauly. ;)
Image

Post Reply