Perkam - Parduodam

Perėjimai, naujienos, gandai...
abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 110
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 08 29 7:37 pm

Visada jis tą "antsvorį" turėjo. Visada vizualiai atrodė "nutukęs". Ir Napoli, ir Real. Ir tai jam niekada netrukdė gerai žaisti. Čia labiau sirgalių kabinejimasis prie išvaizdos nei realiu žaidėjų sugebėjimų. Ir nelabai suprantu kur jis buvo ne produktyvus?. Ne produktyvus patapo kai Juventus Ronaldo įsigijo ir iškart tapo aišku, kad Juventus ne tiek Higuan gebėjimų puolėju nori nusikratyti, kiek jo algos, nes buvo mesti visi finansai Ronaldo ir dar kabėjo laisvu agentų didelės algos - Ramsey ir Rabiot. Tai finansinė priežastis. Antra priežastis Higuan nepritapo Real tandeme su Ronaldo. Niekas per daug ir nebandė jų ir Juventus poruoti atakoje. Jo situacija labai paprasta : buvo pirktas kaip žvaigždė, atvyko didesnė žvaigždė, laikas krautis lagaminus.
Italijoje jis gaudamas užtikrinta sutartinė pozicija ir toliau būtų 2-3 geriausias puolėjas po Ronaldo. Tiesa įdomu, kad pvz Lukaku niekas neprikisa dėl jo sudėjimo, nors jo rezultatai prastesni nei Pipitos + Lukaku ir uždirba daugiau.
Algos prasme Higuan gauna visiškai advekacia alga, Ispanijoje ir Anglijoje jis uždirbtų daugiau jei būtų pasukes į Madrido Atletico po Napoli. Išpirkos suma - tai Juventus mokėjo Napoli, čia mažai ką bendro turi pats Higuan.

Dėl Khediros nesiplėsiu. Jo transferas buvo geras. Jis davė daug naudos Juventus Pirmus sezonus jis atidirbo. Sutinku, kad problema reikia spręsti praeitą sezono pabaigoje.Bet yra kontraktas ir Khedira jo nusipelnęs yra.
Dėl Marchisio aš esu skeptiškas. Karjera galima ir Buffon stiliumi... Vis jos nebaigti... Tiesa sakant jo situacija panaši į Khediros, tik jis niekada nebuvo tokio kalibro žaidėjas kaip Khedira(nesuprasite, klaidingai, jis geras, bet niekad nebuvo pačio aukščiausio kalibro), todėl niekada ir neturėjo tokios sutarties. O po traumų +kivirčų su treneriu jam gražiai buvo pasakyta, laikas išvykti. Ir Marchisio ne karjera Baigti norėjo. Jo tėvas norėjo kad Juventus atleistų Agnelli, ir pratęstu sutartį, karjeros baigimui. Tik ne 1 metams. O 4 metams jei gerai pamenu ir ne už grašius. Gavo atsakymą ne ir buvo viešai bandoma iš šantažuoti sutartį. Nepadėjo. Žaidėjas geras, bet blogai sužaidė ir "perspaude" deredamasis dėl kitos sutarties. Klubas iš principo negalėjo leistis kad atskiri veteranai pradėtų seiminkauti klubo vadyboje ar treneriu štabe. Barselona yra geras to pavyzdys kas būna kai veteranai užsimano diriguoti. Būtų prašęs 1 ekstro sezono, būtų gavęs ant suolo ir prieš 11 - 20 vietos komandas.

Dzeko vyresnis, mažiau produktyvus, dar mažesnė žvaigždė už Higuan, alga prašys matomai tokios pat, jis yra blogesnis variantas už Higuan. Milik yra per brangus. Napoli nesideres kaip buvo ir su Higuan. O ko, jei moka išpirkos sumas...

Vis tiek tikiuosi kad yra pagribdo ganduose dėl Suarez ar Benzema.

Dėl Everton ir Ramsey. Tai Di Marzio jau rašė , kad Ramsey nedomina žaidimas nei Everton, nei Newcastlle (šitie bent jau alga tokio pat pasiūlytų galbūt). Panašiau į žurnalistų strategavimus....

Requiem
Legenda
Legenda
Posts: 6658
Joined: 2009 10 26 9:07 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by Requiem » 2020 09 01 11:40 am

clon'ass wrote:
2020 08 29 3:12 pm
pipita pirmas parode nepagarba klubui, kai po pirmo isties puikaus sezono, veliau bemaz kiekviena tarpsezoni grizdavo su geroku antsvoriu, ko pasekoje nebuvo produktyvaus pasiruosimo sezonui.. ir taip elgesi zmogus, uz kuri buvo paklota ~92 mln euru bei mokama didziausia alga klube..
Iš po atostogų grįžtantys žaidėjai su gelbėjimosi ratais yra nieko naujo futbolo pasaulyje ir tai nėra problema, jeigu prieš sezoną yra sugrįžtama prie normalios fizinės formos. Sutinku, kad nėra profesionalu, ypač su Higuain perėjimo ir kontrakto skaičiais, tačiau to nesureikšminu.

Su Pipita lygiai taip pat buvo neprofesionaliai pasielgta po 2017-18 m. sezono. Išspirtas lauk, nes reikėjo atlaisvinti buhalteriją Ronaldo perėjimui ir pasilikta ties Mandžukič. Čia man iki šiol nesuprantamas sprendimas.

Apskritai, atėjus Allegri, iš uber efektyviai su perėjimais dirbančio klubo, Juvė pradėjo stipriai trumpinti.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

abdulas
Allievi
Allievi
Posts: 110
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2020 09 01 8:02 pm

Liaudis kalba, kad Juventus susitarė su Suarez, kuris uždirbtų 10 mln eurų į metus. Vienintelė problema pagal gandus, tai kad Suarez nori kompensacijos iš Barselonos del anksčiau nutraukto kontrakto. Pati Barselona akivaizdžiai nemato kita sezono žaidžiant Suarez savo gretose ir nori nusikratyti juo.

Geriau nei Dzeko. Bosnis užsiprašė 7,5 mln eurų. Daugiau nei Higuan gauna (7 mln eurų). Tiek Suarez, tiek Dzeko vyresni už Higuan. Suarez būtų gal stipresnis puolėjas už Higuan. Bent jau Čempionų lygoje, ypač svarbiose varžybose, kur Higuan dingdavo. Dzeko? Atvirai jau Higuan pasilikciau, ypač kad jis ir kainuoja mažiau ir jaunesnis ir visa galva geriau žaidė Serie A čempionate, o Dzeko taip nieko ir neįrodė tarptautiniame lygyje. Niekaip nesuprasiu ir netikiu, kad Juventus žaidėjų jis taps. Tik ne už 7,5 mln eurų į sezoną. Būtų kosmosas.

Matas
Primavera
Primavera
Posts: 714
Joined: 2009 10 26 5:07 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by Matas » 2020 09 03 11:25 am

Suarez dar tikrai turi parako ir būtų upgrade'as. Aišku, įdomu, kaip Pirlo matytų apskritai mūsų priekį.

Post Reply