Perkam - Parduodam

Perėjimai, naujienos, gandai...
Forza J.
Allievi
Allievi
Posts: 172
Joined: 2009 12 04 1:20 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by Forza J. » 2017 07 14 5:22 pm

Sutinku su tavim, kas mums visiems belieka, nes panasu, kad jau ryt poryt bus oficialu.

Bet giliau kapstantis sitoje temoje, man vistiek nenormaliai atrodo, kad Top klubas pasaulyje parduoda viena is geriausiu savo zaideju tiesioginiams rivals :D absurdas kazkoks. Ir nereikia pamirst, kad tų dyvų pilna visuose klubuose, bet kažkaip jie sugyvena, niekur nebėga. Manau turėjo kažkas įstoti į šalies į šitą problemą ir užkirsti kelią išėjimui. KALBĖTIS, TARTIS, NUSILEISTI.

Kaip visokie Ronaldai/marcelo/ramos ar neimaras/pique/suarez sugyvena? Grazu ziuret draugai ir aikšteje ir už jos ribų. Nors visi turbut gerai paciuoze nuo milijonu.

Cia yra nenormalu, kad Bonucci mus palieka (pirmas) ir kad iseina i Milana (antras).

User avatar
xvim
Juventus
Juventus
Posts: 1029
Joined: 2014 06 02 1:29 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by xvim » 2017 07 14 6:49 pm

Forza J. wrote: man vistiek nenormaliai atrodo, kad Top klubas pasaulyje parduoda viena is geriausiu savo zaideju tiesioginiams rivals
Nu o kaip, pvz, Figo iš Barcos į Realą ar, atvirkščiai, Luis Enrique iš Realo į Barcą? Yra pilna tų pavyzdžių, Tas pats Juve Inzaghi pardavė Milanui, Interas mums pardavė Cannavaro, ir t.t. , ir t.t.
Kaip visokie Ronaldai/marcelo/ramos ar neimaras/pique/suarez sugyvena? Grazu ziuret draugai ir aikšteje ir už jos ribų. Nors visi turbut gerai paciuoze nuo milijonu.
Mes nežinom, kaip jie iš tikro sugyvena. Gal viskas ten absoliučiai x***vai, tik į viešumą neišlenda. :)

User avatar
Powis
Legenda
Legenda
Posts: 2046
Joined: 2009 10 28 9:33 am
Location: Kaunas
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by Powis » 2017 07 14 9:45 pm

Gerai, esu labai labai nustębintas šito transfero, o konkrečiau klubo į kurį Bonucci keliasi. Galbūt pardavimas būtų atrodęs gan lengvai suprantamas ir ne toks sunkus priimti, jeigu jis būtų kėlesis į Man City už 55-60 ir t.t kaip ir ankčiau buvo linksniuojama. Viskas ok, užsienis ir didelė suma į accountą, bet.. viskas priešingai. Vienas juodai-baltų nekenčiamiausių klubų, šios dienos rinkai per maža suma ir atsigaunantys rivalsai su mylimu žaidėju kaip kapitonu. Kas į tai gali reaguoti be emocijų? Tūrbūt niekas.

Va šitas yra liūdna, nes Boni vystymasi matėme nuo Bario laikų, matėm visą jo kilimą iki dabar esamo lygio, daug pakeltų taurių ir patapimas tikru emociniu komandos lyderiu, kuriuo žavėjausi. Netgi marškinėlius kasdien užsimetęs vaikščiojau su jo vardu ant nugaros. Va šitas dalykas yra išduodantis. Sunku suprasti tuos futbolistus. Kai kas sako, kad tai tik darbas - technically yes, bet jie yra pasiekę tokį lygį, kur vienas ar kitas ekstra milijonas tokio drąstiško sprendimo įtakoti neturėtų, o tuo labiau per vieną parą išvaistyta per 7 metus sukaupta belenkiek milijonų gerbėjų meilė ir viskas dėl principų. Shit, bet mes judam toliau ir bus dar saldžiau tą 7tą Scudetto pakelt viršun. Fino alla Fine.

ir.. reiks pasikeist avatarą dar :D neseniai Vidalio pakečiau Boniu ir parinkau mano manymu mažiausiai tikėtiną žaidėją, kuris išvyktų. Ech.

abdulas
Atsarginis
Atsarginis
Posts: 16
Joined: 2016 11 20 10:36 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by abdulas » 2017 07 15 12:02 am

Nepatiks daugumai , bet aš džiaugiuosi dėl šio transfero . Manau visos pusės win/ win . Milan gavo world class žaidėja , Bonucci klubą Italijoje , kuris jį įpirko ir gali pasiulyti naujų ambicijų ( Turine jis " pasiekė lubas " . 6 Scudetto , 3 taurės paeilių , dėl ko dar jam stengtis Serie A su Juventus maikutę ? Europa ? 2 finalai prapilti , paskutinis galbūt lėmė ir jo kalte , sunku tikėti , kad jis sulauktu 3 , tesiog statistika ir galiausiai kivirčas . Treneris ? tarkim , bet susivarai ir su likusiais komandais draugais - tada kaip ir aišku , kad patekai į bėda ) Juventus atsikretė formą prarandi world class gynėja , kai gynybos linijoje neišnaudoja pontencialo , o talento trukstą sauguose , už dar padorią sumą ir galiausiai nemotyvuoto ir kenksmingo žaidėjo kitų žaidėju atžvilgiui ir bendrai atmosferai klube .

Anglai būtų sumokėje 20 mln daugiau , bet Bonucci dėl šeimos negali keltis į Anglija , o Juventus jį versti būtų tas pats kaip reketuoti žaidėja - pasilikti tai turėti tiksinčia " bomba " komandoje , parduoti negali anglams be jo sutikimo .

Parduodi , Barzgali po sezono paleidi į pensija . Statai Rugani , Caldari , Chielini , Benatia - tiek talento , tiek patirties . Pinigus investuoji į world class saugą . Jei gandai būtų bent iš dalies teisingi ir Juventus bandys imti Toni Kross - Marotta parodytų naują lygi klubui .

O dėl Bonucci buvimo širdį " juodu - baltu " . Baikit . Vidalis ir buvo " juodai - baltas " sirgaliu , matėm mes ta meilę Bavarijoje labai greit . Lichtis ir " juodai - baltas " , bet nesukam galvos , o net norėtumet , kad iškeliautu iš klubo . Kai žaidėjas bando atkreipti sirgaliu dėmesi į save , tai visu pirma ne dėl to , kad jis norėtu parodyti savo meile , bet dėl nesąmoningo noro būti garbinamam . Žmogiška . Vidalis prašo meilės Bavarijoje , toks pats rudonai - juodas taps Bonucci ir Milane . Toks žmogaus ego .

O kaina maža , bet dar puse velnio . Douglas Costa suma . Bernardeschi suma . 10-20 mln primetus Toni Kross suma .

Ultra18
Atsarginis
Atsarginis
Posts: 48
Joined: 2016 06 24 12:06 am

Re: Perkam - Parduodam

Post by Ultra18 » 2017 07 15 11:11 am

Mano nuomone Bonucci dauguma vaziavo ant Chielinio ir Barzgali bagazo. Dabar bus proga paziureti ar jis is tikruju yra word class gynejas, kaip cia daugelis mano Milane. Alga issiderejo ispudinga. Jam vieni pliusai, o jei tiesa kad per jo brainfartus per cl finalo pertrauka pralosem finala, tai jau pradedu jausti jam neapykanta. Taip pat dziaugiuosi, kad ir Alvesas issinesdino, zmogus be garbes. Viena sneka kita daro. Dabar Milanas irgi keistoj situacijoje. Turi dabar 3 cb is kuriu ne vienas negales sedeti ant suolo ir zaideju kaip Suso, Bonaventura, Calhanoglu kurie irgi tures buti ipaisyti i zaidima. Tai visi nesutilps dabar. Juventus Chielini ir Barzgali bus turbut startas, keitimui Rugani ir Benatia. Tai ko gero nusistoves pastoviai 4 gyneju schema. Labai neramina del RB, net nematau kas tiktu i sia pozicija siuo metu esantis rinkoje.

clon'ass
Juventus
Juventus
Posts: 1729
Joined: 2010 01 25 6:25 pm
Location: Klaipėda

Re: Perkam - Parduodam

Post by clon'ass » 2017 07 15 11:27 am

jei jau drebinti rinka, tai tik verratti :D..
asmeniskai netikiu kalbomis apie kroos, ko jam cia i turina begti, kai madride taip gerai.. o ir zizou ne pro kur nepaleis, net jei vokietukas uzsigeistu kitu potyriu..

sakyciau, isvykus boni, pamainos kaip ir nereiktu.. benatia ir rugani galetu perimti kruvi, nes praejusi sezona abu tikrai gavo mazokai minuciu..
isigyti bernardeschi ir solidzius krasto gyneja bei sauga.. vsio.. jei sandro lieka, tai netekus alves ir boni, sudetis vis tiek stipreja..

User avatar
FinoAllaFine
Allievi
Allievi
Posts: 116
Joined: 2014 03 12 11:46 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by FinoAllaFine » 2017 07 15 1:01 pm

Nu jo, čia tai drėbtelėjo shitstorm'o visi kas netingi.

Man asmeniškai, kaip ir daugeliui, Bonis buvo betampantis Juventus legenda, kapitonu ir nebuvo nė menkiausios abejonės, kad liks Juventino iki gyvenimo galo ir še tau - vienas lyderių išeina pas konkurentus ir šiek tiek kitaip, nei normaliai vyksta - kai yra parduodamas vienas komandos lyderių vieniems aršiausių varžovų, tai praktiškai visada vyksta už visokius kosminius pinigus, kaip kad Higuain. Mano pirma reakcija irgi buvo maždaug "Sėkmės bilane, išsisuk kojas", bet dabar jau labai labai reikia oficialaus ir labai išsamaus Juventus vadovybės paaiškinimo kas čia įvyko :think:
clon'ass wrote: o ir zizou ne pro kur nepaleis, net jei vokietukas uzsigeistu kitu potyriu
- regis šį bei tą Juventus vadovai turėtų permastyti - Beppes nuolatiniai pasisakymai, kad niekas žaidėjų pririštų komandoje makes sense, bet galbūt nėra dedama pakankamai pastangų stengiantis įdiegti komandinę dvasią ir norą likti? O gal yra, bet nežinom? Gal yra tie pokalbiai prie viskio butelio ir daug jų? O gal vadovybė pati dar nespėjo priprasti prie fakto, kad Juventus susigrąžino elitinio superclubo statusą ir nežino kaip tvarkytis namie? O gal priešingai - šiek tiek per daug arogancijos? O gal tiesiog atsikratėm puvančio obuolio, kad negadintų likusių?

Bet kokiu atveju šitie Juvės media blackout'ai labai neramina ir faktas, kad kyla begalė klausimų man rodo, kad kažkas šioje istorijoje žiauriai smirda. Norisi tikėti, kad čia tik bonis apsišiko, bet lai visiems ataušta galvos šį savaitgalį, nors Turine ir netoli +30 laipsnių. Bet kokiu atveju - praradom vieną geriausių CB pasaulyje, tuo pačiu norisi tikėti, kad taip yra atveriami vartai normaliam Rugani progresui pagaliau. Nėra nepakeičiamų, bet, vėlgi, reikia paprasčiausio atvirumo ir skaidrumo iš Juvės vadovybės - Beppes, Allegri ir Agnelli - šita istorija kol kas labai nenormali

User avatar
xvim
Juventus
Juventus
Posts: 1029
Joined: 2014 06 02 1:29 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by xvim » 2017 07 15 1:25 pm

FinoAllaFine wrote: bet dabar jau labai labai reikia oficialaus ir labai išsamaus Juventus vadovybės paaiškinimo kas čia įvyko :think:
O gal tiesiog atsikratėm puvančio obuolio, kad negadintų likusių?
Labai panašu, kad taip ir buvo. Per daug skirtingų šaltinių apie tą patį kalba, jog nurašytume gandams ir antims. In a nutshell - du žaidėjai pra**so finalą: Leo, su savo isterija ir klykavimais (ir dar jam užteko naglumo tą daryt, kai pats buvo kalčiausias dėl pirmo Realo įvarčio) ir Alvesas, kuris, pagal kitus pranešimus, per pertrauką tik sėdėjo ir žvengė iš visų komandos draugų.

Žodžiu, panašu, kad tiesiog buvo išrauti pora pagedusių dantų, kol neįsimetė infekcija į visą organizmą.

Beje, prisidedu prie nuomonės, kad Boniui buvo lengva "būti geriausiu" su tokiais partneriais kaip Chiellini ir Barzagli (kuris, mano kuklia nuomone, ir yra geriausias iš šios trijulės ir apskritai pasauliniu mastu tai vienas labiausiai neįvertintų žaidėjų). Manau, parodžius pasitikėjimo ir davus laiko, Rugani visiškai neskausmingai jį pakeis.

clon'ass
Juventus
Juventus
Posts: 1729
Joined: 2010 01 25 6:25 pm
Location: Klaipėda

Re: Perkam - Parduodam

Post by clon'ass » 2017 07 15 1:32 pm

ivairios spekuliacijos, bet gyvenant tokios aktyvios socmedijos laikais, tai gal isties kiek keista, kad tik gigi kazkoki kontakta parode su bonucci..
matyt gana rimtu outcast'u paskutiniu metu buvo patapes leo ir sunku klubo vadovams buvo uzglaistyti susidariusia situacija..

apie pamaina, tai turbut tartis su atalanta del caldaros, prie tu jau pazadetu 15 mln dar damesti kokius 10 mln grynais ir jau dabar pasiimti vaiki, kuris kojomis dirba turbut ne ka prasciau uz pati boni..

Online
vytautas
Berretti
Berretti
Posts: 273
Joined: 2009 12 05 8:26 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by vytautas » 2017 07 15 2:01 pm

Nu nežinau... Dabar, po tokių įvykių su Daniu ir Boniu (beveik kaip Bonie ir Klaidas :)), Juve turėtų padaryti kokį extra boom rinkoje. Kad visi lengviau nurytų ir užmirštų šią bjaurią piliulę. Kokį Alexis, Verati ar tą patį Kroos :)))

Ultra18
Atsarginis
Atsarginis
Posts: 48
Joined: 2016 06 24 12:06 am

Re: Perkam - Parduodam

Post by Ultra18 » 2017 07 15 2:26 pm

Manau visgi klaida buvo Alvesa i komanda paimti. As kazkaip manau kad reikia fullbacku ieskoti rimtu. Jie siulaikiniame futbole viena svarbiausiu grandziu, isplecianti puolima. Idomu Cuadrado galetu ten sugryzti? O del Kroso ir Verati butu boom, bet kur mes Pjaniciu detume? Ant suolo? Kazkoks disbalansas darosu komandoje.

User avatar
xvim
Juventus
Juventus
Posts: 1029
Joined: 2014 06 02 1:29 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by xvim » 2017 07 15 3:26 pm

Ultra18 wrote: O del Kroso ir Verati butu boom, bet kur mes Pjaniciu detume? Ant suolo? Kazkoks disbalansas darosu komandoje.
Nu ne, kodėl, galima nebūtinai 4-2-3-1 schemoje būti, galima ir 4-3-3 žaisti, būtų tada ir Pjaničius, ir Marichisio ar Sami, ir BOOM aikštėje. Bet kuriuo atveju, sezonas ilgas, laiko visi gaus užtektinai, o konkurencija tokio kalibro klube yra neišvengiamas ir netgi sveikintinas dalykas.

Online
vytautas
Berretti
Berretti
Posts: 273
Joined: 2009 12 05 8:26 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by vytautas » 2017 07 15 4:39 pm


User avatar
Requiem
Legenda
Legenda
Posts: 6249
Joined: 2009 10 26 9:07 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Perkam - Parduodam

Post by Requiem » 2017 07 15 4:44 pm

Šitas netikras. Jau ir pats FI paneigė.
Dobbiamo impegnarci a far bene, ma ricordandoci che una cosa fatta bene può essere sempre fatta meglio.
Edoardo Agnelli.

Matas
Primavera
Primavera
Posts: 572
Joined: 2009 10 26 5:07 pm

Re: Perkam - Parduodam

Post by Matas » 2017 07 17 1:07 pm

Man labai liūdna, atrodė, kad tai negali įvykti.

Liūdnoka, nes tikėjausi, kad šį sezoną Barzgali, kuris nors vis dar labai geras, bet jau greičio aišku su metais ima trūkti, daugiau laiko ant suolo leis. Dabar reikia tikėtis, kad arba Benatia įrodys, kad gali starte lošti arba didelio Rugani šuolio. Kai Bonucci atėjo irgi juk nebuvom ramūs dėl jo ar taip iškart galės į startą šokti, tad norėtųsi, kad ir Rugani gautų progą įsitvirtinti.

Nežinau ar labai reikia pirkinio. Viena vertus, yra pagunda kažką užtikrinto kaip de Vrij ar Manolą paimti, kiti vertus, čia ir nebuvo skylėta pozicija, o kaip tik stipriausiais sukomplektuota.

Post Reply