Page 1 of 9

Juventus linksmai

Posted: 2010 10 15 3:59 pm
by Powis
Čia bus dedamos įvairios juokingos nuotraukos susijusios su Juventus klubu. ;)

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 15 10:12 pm
by Powis
Suradau vieną linksmą istoriją tarptautiniame Juventus fanų forume ir gavęs autoriaus leidimą pabandysiu ją atpasakoti čia. Išversiu tiksliai visus jo žodžius ir atliktus darbus.
Kalba, AbuGadanzieri iš Juventuz.com, Juventus sirgalius.

"Mano artimiiausias draugas (Juventus fanas ir futbolo ekspertas) is žurnalistas/reporteris dirbantis TV ir Spaudos kompanijoje. Jis organizavo tarptautinį Sheikh Mohmmad bin Rashid futbolo turnyrą, kuriame dalyvavo Inter. Jis turėjo priėjimą į VIP šiam renginiui ir pasikvietė mane prisijungti prie jo, padiskutuoti apie futbolą, bei pasinaudoti šansu įžeisti Mancio ir kitus (Tuo metu vadovavo Mancini) ir parodyti kaip labai mes jų nekenčiame.

"Mano mintyse sukosi mintys užsidėti Juventus marškinėlius, apsjaudyti Inter žaidėjus, apmėtyti juos šlapiais balionais, tačiau tai buvo per daug neįmanoma, kadangi Interistas supo daug apsaugos."

"Nenorėjome praleisti šios progos taigi aš gavau Inter merškinėlius ir ant jų angliškai bei arabiškai užrašiau "Garbage". (Atmatos, liekanos ir kitos įžeidžiančios reikšmės) ir daviau Inter bjaurybėms ant jų pasirašyti."

"Gavau Mancini, Suazo, Chivu, Maxwell, Cordoba, Burdisso, Cesar Aparecido, Zanetti, Cambiasso, Cruz ir Crespo autografus."

Prieš.

Image
Image

Po.

Image

Kaip matom Juventiniui iš Arabijos planas puikiai išėjo, jis tokį bajeriuką iškrėtė jiems dar kartą ir dar kur kas tiesmukiškesnį, jeigu norėsit galėsiu pateikt ir aną :jee:

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 16 8:13 am
by Pinturicchio
Su tokiom galimybem reikejo kazka geriau sugalvot, bet malacius aisq arabas :D

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 16 3:09 pm
by Requiem
Geras čia :lol: :lol: :lol:

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 16 10:36 pm
by Powis
Merdazzuri atvyko į Abu Dabhi žiemos stovyklai, o AbuGadanzieri iš Juventuz.com nusprendė pasinaudoti dar viena proga juos pažeminti.

Priemonė: Inter marškinėliai ant kurių u-rašyta labiausiai ižeidžiantys žodžiai šiaip ekipai. "Inter merda" (Inter shit), "Perdenti" (Lūzeriai) ir Balo skirta Se saltelli, Muore Balotelli (Jei mes šoksim, Balo mirs).

Misija: Gauti kuo daugiau "Inter" žaidėjų parašų ant marškinėlių, galbūt nusifotografuoti kartu su jais.

Misija įvykdyta. Mourinho, Zanetti, Toldo, Sneijder Vieira ir Muntari savo autografais patvritino, kad Inter atitinka tuos žodžius ant marškinėlių.

Prieš:

Image
Image

Su žaidėjais.

Mourinho pasirašė kaip tik aukščiau inter Merda užrašo. :lol:

Image
Image
Image
Image
Image

Marškinėliai surinkus visus parašus.

Image

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 16 10:59 pm
by vodkaLukas
čia gerulis :lol: :lol:

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 16 11:16 pm
by uruguay
mano nuomone idiotizmas kazkoks....ar nuo to geriau Juvej?as tai nesuprantu tokiu nesamone kai to arabo...arba kaip kitu klubu fanai daro pralaimejus ju komandai apmetyt akmenim varzovu komanda
...arba kaip pastarosiom dienom serbai elgesi Italijoj...kaip laukiniai.Ar mes einam i stadione ziureti futbolo ir sirgti uz savo komanda,ar darysi nesamoniu!?As tai einu i stadiona sirgti uz komanda proto ribose!:)

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 17 8:42 am
by Pinturicchio
Juvei gal nk gero is to, o man tikrai geriau nuo tokiu vaizdu :agree:

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 17 2:41 pm
by Powis
[quote=""uruguay""]mano nuomone idiotizmas kazkoks....ar nuo to geriau Juvej?as tai nesuprantu tokiu nesamone kai to arabo...arba kaip kitu klubu fanai daro pralaimejus ju komandai apmetyt akmenim varzovu komanda
...arba kaip pastarosiom dienom serbai elgesi Italijoj...kaip laukiniai.Ar mes einam i stadione ziureti futbolo ir sirgti uz savo komanda,ar darysi nesamoniu!?As tai einu i stadiona sirgti uz komanda proto ribose!:)[/quote]

Tu esi pirmas iš kelių šimtų mano perskaitytų postų čia ir juventuz.com kuriam nepatiko šitas pokštas.

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 17 4:11 pm
by uruguay
na bet tai vaikiska ir kvaila daryt tokias nesamones kaip tas arabas.....tai gal tie 100 kuriems patiko yra labai jauni fanai.o kaip zinia jaunimui nz smagu daryt kokias nesamones :lol: ,as kaip ir sakiau einu i stadiona ziuret runtyniu o ne kazko izeidinet.

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 10 29 1:16 pm
by faring
epic :D gerai pasidarbavo ypas foto su mourihno :D :juventus:

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 11 13 11:34 am
by Requiem
Čia geras interviu :lol: :lol:

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 11 26 6:54 pm
by Juventini
Net multikai Juve palaiko :D

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 11 26 10:17 pm
by Requiem
Visi geriausi, jėga :agree: :up:

Re: Juventus linksmai

Posted: 2010 11 27 8:55 am
by Pinturicchio
Futurama :up: